KOSGEB Kredi

5 Bin Lira Kredi 12 Yada 60 Ay Vadeli Ödeme Tablosu5 Bin Lira Kredi 12 Yada 60 Ay Vadeli Ödeme Tablosu

Sıklık ile kullanılan kredi miktarı olan 5 bin lira ihtiyaç kredisini 2019 da anında 60 aya kadar vadeli olacak çekebilirsiniz. Çok fazla bir miktar olmadığı için bankalar 5.000 TL kredi için size çok fazla bir pürüz çıkarmayacaktır. İster 12 isterseniz de 6 ay gibi kısa vadeler de bu krediyi hemen başvuru yapacağınız bir çok yol vardır. En hızlı şekilde başvuru yapacağınız 3 yöntem ile bu beş bin krediyi çekersem aylık taksit tutarı ne kadar olduğunu burada bulabilirsiniz.

5 Bin lira kredinin başvuru şartları nedir ?

5.000 lira ihtiyaç kredisinin en hızlı şekilde 3 başvuru yoluna gelmeden önce bu kredinin başvuru şartlarına değinmeden geçmememiz çok doğru olacak. Özellik ile banka şubelerinden yapacağınız 5 bin lira ihtiyaç kredi başvurularında banka sizden mutlaka,

 1. Gelir belgesini ister.!
 2. En az 4 yada bankaya göre 6 aylık bir SGK dokümanı talep eder.
 3. Çok yüksek olmasa da en aşağıya 1600 puana sahip bir kredi notu arar
 4. Ödenmiş bir tanede fatura talep etmektedir.

Bunların haricinde başvuru miktarı çok fazla olmadığı için sizden kefildir, ipotektir talep etmeyecektir. Şayet banka şubesi haricinde bu başvuru yaparsanız banka sizden sadece orta seviyede bir kredi notu isteyecektir. Onun haricinde sizden kesinlik ile hiç bir talep etmeksizin 5 bin lira kredinizi verecektir. Gelir belgesiz olarak sizlere en iyi bu imkanı veren 5 bankayı araştırdık ve gelir belgesiz kredi veren bankalar 2019 da en iyi ilk 5 içeriğinde yer verdik. Bir göz atmanızı tavsiye ederim.

1- İnternet bankacılığından en hızlı 5 bin liranızı alabilirsiniz

Sıklık ile başvuru yapılan yöntemlerin başında İnternet bankacılığı gelmektedir. Şubeye gitmeden kredi almak isteyenlerin başvuru yapacakları tek yöntem İnternet bankacılığı üzerinden geçmektedir. Şuan çağımızda her bankanın mutlaka bir İnternet bankacılığı + bunun yanında cep telefonları için tasarlanmış bir de mobil uygulaması bulunmaktadır. Sizin tek yapmanız gereken ister https://play.google.com/store/apps adresinden kullandığınız bankaya ait uygulamayı indirerek isterseniz de doğrudan bankanın İnternet bankacılığına giriş yaparak kredi başvurusunu yapmak kalmaktadır. Başvuru işlemini gerçekleştirmek için ise sadece bankaya ait bir mevduat hesabına ve giriş işlemi için tek kullanımlık şifreye ihtiyacınız bulunmaktadır. Bunları çalışmak istediğiniz banka şubesinden hemen 5 dakika içinde tedarik edebilirsiniz.

2- SMS Üzerinden 5 Bin TL Kredi Başvurusunun Yapılması

Hızlı bir şekilde 5 bin liraya giden bir diğer yöntem ise SMS üzerinden ön kredi başvurusunun yapılmasından geçmektedir. İnternet bankacılığı gibi SMS kredi başvurusunu da bir çok banka aktif olarak kullanmaktadır. Ancak hepsinin ön başvuru için gönderilmesi gereken kısa mesaj metni farklılık göstere bilmektedir. Sıklık ile kredi başvurusu için tercih edilen bankalardan bazıların SMS ile kredi başvurusu için yazılması gerekilen metinlerine aşağıda yer verdik.

 • AKBANK => ” Kredi ( boşluk ) Vatandaşlık Numarası ” Yazılarak mesajı 4425 numaraya gönderin.
 • Türkiye İş Bankası => ” NAKİT  VATANDAŞLIK NUMARASI 5.000 AYLIK GELİRİNİZ ” aralarında birer boşluk bırakarak 4402 gönderiniz.
 • Garanti bankası => ” Kimlik Numaranız ( BOŞLUK ) 5000 ( BOŞLUK ) ÖDEMEK İSTEDİĞİNİZ VADE ( BOŞLUK ) AYLIK GELİRİNİZ ” yazarak 3390 numaraya göndere bilirsiniz.
 • Şekerbank => ” Kredi ” yazıp bir boşluk ” Kimlik Numaranız ” 1953 numaraya gönderin.

3- Telefon Bankacılığı 5 Bin TL Kredi Başvurusu

Dijital kredi başvuru yönteminde ilk uygulamaya giren yöntemlerin başında telefon bankacılığı ile yapılan kredi başvuruları gelmektedir. Günümüz de hala popülerliğini koruyan bu yöntem ile de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Tek bilmeniz gereken şey bankanın telefon bankacılığın iletişim numarasıdır. Buna sizler için biz en çok tercih edilen bankaların kini bir araya getirdik.

 • Alo Garanti 444 0 335
 • Akbank 444 25 25
 • Halkbank 0-850-222-04-00
 • Yapıkredi 0-850-222-04-44
 • Denizbank 0-850-222-08-00

Numaralarından başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası 5 Bin TL Kredi Başvurusu

5 bin TL Kredi En Uygun Veren Bankalar

Şimdi en çok merak edilen bir diğer sorumuz 5 bin lira krediyi sizlere en uygun 36 ay vadeli size hangi banka veriyor. Bankalara göre ve anlık faiz oranlarına göre değişiklik gösterse de şuan için en uygun faizli kredi veren bankaya göre yapmış olduğumuz hesaplamada tablomuz aşağıdaki gibi oluşmaktadır. Bu geri ödeme tablosu için size bu ayda en uygun faiz oranını veren bankayı ilk sıraya aldık.

 • Ekim ayında 5 bin TL için için hesaplamamızı 36 vade ile %1.35 faiz uygulayan banka olan Ziraat bankası için yaptık. Buna göre banka 36 ay taksitli olarak sizden aylık 184,39 TL taksit uygular.

Bu ay genelde her ay olduğu gibi sizlere tavsiyemiz Ziraat bankası oldu. Başvurunuzu İnternet üzerinden hemen yapmak için lütfen buradaki formu eksiksiz olarak doldurunuz.!

5 Bin lira Kredi 36 Ay Vadeli En Uygun Veren Bankalar Hangileri

5 Bin TL krediyi nerede ise bütün bankalardan rahatlık ile alabilirsiniz. Hele bir de vadeyi 36 ay ( 3 yıl ) gibi seçenek ile kullanırsanız kredinin çıkmama gibi bir şansı nerede ise yoktur. Bu neden ile sizlere kesinlik ile her ne kadarda miktar az olsa da kredi faizlerinin düşük olanını tercih etmenizdir. Bu sebep ile sizlere başvuru için önereceğim bankalar.

 • Ziraat Bankası
 • Türkiye Halk Bankası
 • Vakıfbank
 • ICBC Bankası
 • QNB Finansbank

ilk 5 tavsiye edeceğim bankadır.

5000 TL Kredi Halkbank Üzerinden Kullanırsanız Ne Ödersiniz ?

5.000 lira kredi için ikinci olarak sizlere tavsiye edeceğim banka Türkiye Halk Bankasıdır. Şayet kamu çalışanı yada emekli iseniz bu kez kesinlik ile Türkiye Halkbank ilk sırada gelir. Bunun nedeni ise Halkbank’ın bu alandaki müşterilerine %0.10 dan daha fazla olarak faiz indirimi uygulamasıdır. Şimdi sizlere normal şartlarda bankanın 5.000 lira kredi başvurusu için uyguladığı faiz oranı ve birde hesaplama tablosunu yer vereceğim.

 • 5.000 lira 60 ay vadeli olarak Halkbank’dan kullanırsanız içinde bulunduğumuz ayda aylık %1,35 faizle çekebilirsiniz. Aylık taksit ödemeniz ise sabit 130,92 TL olacaktır.
 • 24 ay ödemesi 253,11 TL
 • 36 ay aylık ödemesi 184,39 TL
 • 48 ay aylık taksit ödemesi 150,66 TL

Başvurunuzu yine İnternet üzerinden hemen buradan yapabilirsiniz.!

"5 Bin Lira Kredi 12 Yada 60 Ay Vadeli Ödeme Tablosu" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"5 Bin Lira Kredi 12 Yada 60 Ay Vadeli Ödeme Tablosu" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net