KOSGEB Kredi

5 Bankadan İpoteksiz Kredi Müjdesi (YÜKSEK LİMİT)5 Bankadan İpoteksiz Kredi Müjdesi (YÜKSEK LİMİT)

Çoğunluk ile yüksek miktarda ihtiyaç kredileri için bankalar ipotek talep etmektedir. Özellik ile esnaflar için ipoteksiz kredi bankalardan almak bir hayli zordur. İpoteksiz yada rehinsiz olarak kredi miktarlarını bankalar şuan için 100.000 TL kadar çıkarmıştır. 36 Ay geri ödeme fırsatları ile 5 bankadan üst limitlerde ipoteksiz hatta kefilsiz dahi kredi kullana bilirsiniz. 2021 Yılında başlatılan bu harika kampanyadan yararlanmak için bu faiz oranları kaçmadan acele etmenizi tavsiye ederim.

Bankaların İpotek Talep Etmesinin Başlıca Nedenleri Nedir?

Aslına bakıldığı vakit bankaların tamamı ipoteksiz kredi kullandırır. İpotek talebini bankaların talep etmesinin en büyük nedeni ise şunlardır.

 1. Aylık taksit ödemenizin kullanacağınız kredi miktarının taksit ödemesini karşılayacak bir gelire sahip olmamanız dır. (Kanun gereği ihtiyaç yada esnaf kredisi başvurularında aylık taksit ödemeniz kazancınızın %50 oranının geçmemesi gerekir.)
 2. Kredi notu değerinizin düşük olmasından ötürü bankaların sizlere fazla bir kredi vermeye çekimser davranması.  Kaç kredi notu puanına ne kadar kredi çıkar? )
 3. Mevcut kredinizin ödemesinden dolayı Kredi Kullanma Limiti (KKL) takılmak
 4. Bankalar tarafından belirlenen kredi üst miktarından fazla kredi başvurusunda bulunmanız.!

Anaca unsurlar olmaktadır. Bunların içinde şayet ilk 2 madde ile bir probleminiz yok ise son madde olan 3 ile 4 deki bankaların talebi için sizlere 5 bankayı tavsiye edeceğiz. Bu bankalardan ipoteksiz olarak rahat 80.000 TL kadar kredi kullana bileceksiniz.

İpoteksiz Kredi Veren Bankalardan En İyi 5 Tanesi

İpoteksiz olarak kredi kullanmak isteyenlerin en büyük temel nedeni kesinlik ile yüksek miktarda kredi ihtiyaçlarının olmasıdır. Bankalar bazı sınırlamalar ile geliriniz her ne kadar fazla olur ise olsun sizlere o sınırın üzerinde nakit imkanı sağlamaz. Bu miktar bankalara göre değişmektedir. Kimi en fazla 40.000 TL kadar kredi sağlar iken kimi ise günümüzde 80.000 TL hatta 100.000 TL kadar kredi olanağı sağlamaktadır. Eğer ki belirtmiş olduğumuz gibi şayet kredi notunuz ‘da sorun yok ise sizlere önereceğimiz bu bankalar ile en yüksek miktarda ihtiyaç kredinizi kullana bilirsiniz.

 1. Garanti Bankası 100.000 Lira
 2. Denizbank en fazla 80.000 TL
 3. ING 50.000 TL
 4. Vakıfbank 50.000 Lira
 5. Ziraat Bankası 30.000 Lira

Sizin de gördüğünüz gibi şuan en fazla ipoteksiz olarak ihtiyaç kredisini özel banka olarak Garanti bankası, devlete ait bankalar içinde ise Vakıf Bank vermektedir.

İpoteksiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İpoteksiz kredi başvurusunu İnternet üzerinden bir kaç formu doldurarak yapabilirsiniz. Hatta, başvuru yapacağınız bankaya ait bir mobil bankacılık uygulaması mevcut ise müracaat işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştire bilirsiniz. Bunun haricinde arzu ederseniz ipoteksiz kredi başvurularını yine bankaların şubeleri üzerinden yapabilirsiniz. Esnaf iseniz KOBİ, herhangi bir gelir belgeli çalışan işçi yada memur iseniz de ” Bireysel ” departmanlarından başvuruda buluna bilirsiniz. Size tavsiye etmiş olduğumuz 5 bankada hem İnternet hemde şubeleri üzerinden ipoteksiz kredi başvurularına yanıt vermektedir. Biz bu bankalar içinde sizlere İnternet üzerinden nasıl başvuru yapabileceğiniz konusunda Garanti Bankasını ele alarak başvuru yolunu çizdik.

Garanti Bankası İpoteksiz Kredi Başvurusunun Yapılması

İnternet üzerinden en fazla ipoteksiz kredi veren bankalardan bir tanesi de Garanti Bankasıdır. 100.000 TL kadar şuan için İnternet üzerinden ipoteksiz kredi başvurusuna olanak sağlayan bankanın kredi başvuru işlemlerini kolaylık ile şu şekilde kayıtsız olarak yapabilirsiniz. 6 adım sonrasında kredinizi onay alması için şu adımları takip edelim.

 1. İlk olarak bankanın ipoteksiz kredi başvurusu İnternet sitesine giriş yapalım. Kişisel bilgilerimizi bu alana doğru bir şekilde örnekte olduğu gibi girelim.
 2. Kredi bilgilerine ”BABA, ANNE ” adı bilgilerini girelim, ardından ”DEVAM” diyelim
 3. Resimde olduğu gibi ipoteksiz kullanacağımız kredinin miktarını 100.000 TL vadesini de 60 ay yapalım. Mutlaka daha sonra ”Kampanya Seç” yapalım ve dijital kredi seçeneğini kullanalım.! Ardından hesapla deyip, ” devam ” diyelim.!
 4. Çalışma şekli ve gelir bilgilerini girelim ve ”DEVAM” diyelim
 5. Sosyal Güvenlik Kurumu bilgilerimizi girelim ve devam edelim
 6. İşlem Onay Kısmın bölümünden ipoteksiz kredi başvuru formunu inceleyelim. Şayet doğru ise ”ONAY” diyelim.

Şimdi yaklaşık olarak 60 sn. içinde başvurunuzun cevabı gelecektir. Eğer ki daha öncede bahsetmiş olduğum gibi aylık geliriniz, yapmış olduğunuz başvurunun aylık taksit ödemesi için uygun değil ise ”Kredi başvurunuz, geliriniz ödeme koşullarını karşılamadığı için olumlu sonuçlanmamıştır.” diye uyarı alırsınız. Böyle uyarı almanız durumunda ispatlanabilir gelirinizi daha çok arttırmanız şarttır. Aksi taktirde sürekli bu uyarıyı başvuru sonrasında alırsınız.!

Garanti bankası bu ay için garanti bankası bütün vadeler için ayrı faiz oranı uygulamaya başladı. Bir daha ki ay nasıl olur bilmeme ama kasım ayı için bankanın faiz oranları şöyledir.

Garanti Bankası 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%1.87 %1.79 %1.49

bu oranlara göre ödemelerde,

GARANTİ Bankası İpoteksiz Kredi Geri Ödeme Cetveli
Miktar VADE Aylık Ödeme Toplam Maliyet
100.000 TL 12 Ay 9.598,23 TL 115.178,76 TL
24 Ay 5.376,17 TL 129.028,02 TL
28 Ay 4.789,54 TL 134.107,37 TL
30 Ay 4.556,37 TL 136.690,95 TL
36 Ay 4.017,14 TL 144.617,07 TL

Fırsatları kaçırmadan başvuru işleminizi hemen yapmanızı öneririm!

"5 Bankadan İpoteksiz Kredi Müjdesi (YÜKSEK LİMİT)" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"5 Bankadan İpoteksiz Kredi Müjdesi (YÜKSEK LİMİT)" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net