KOSGEB Kredi

3 Ayda Kredi Notu Yükseltme Yollarından Tam 5 Faktör!3 Ayda Kredi Notu Yükseltme Yollarından Tam 5 Faktör!

Acil kredi ihtiyacınız oldu ve bankaya gittiğiniz de finansmana ulaşmakta hayal kırıklığı ile karşılaştı iseniz üzülmeyin, bizler bunun nedeni biliyoruz. Üstelik nedenini çok iyi bildiğimiz gibi toplam 3 ayda da bu sorunu hile hurda olmadan kökünden çözeceğimize de söz veriyoruz. Sizin tek yapmanız gereken finansmana ulaşmakta yaşadığınız en büyük engel olan kredi notu değerinizi yükseltmek için sizlere tavsiye ettiğimiz bu 5 faktörü sırası ile uygulamanız.! Bakın bakalım 3 ay değil 1 ay sonra bile kredi notu değerinizin ne kadar yükseltiğini şahit olun.

1- Faktör Borçlarınızı Mutlaka Kapatın!

Kredi notunu 3 ay içinde yükseltmeyi kafanıza koydu iseniz ilk iş olarak mutlaka kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmak ile işe başlamalısınız.! Gerekiyorsa bütün bankalara dolaşın ve ek kartınız dahil olmak üzere bütün borçlarınızı kapatınız.! Yok kapatamıyorsanız da en kötü ihtimal ile borçlu olduğunuz banka yetkilisi ile irtibata geçip mevcut borçlarınızı yapılandırma yoluna gidin.! Mutlaka bu adımı halletmeden diğer adımlara geçmeyin. Çünkü mevcut borçlar kapanmadan yada yapılandırmaya gitmeden kesinlik ile – olan kredi notu değeriniz ↑ yükselişe geçip pozitif olmayacaktır.!

Bu borçlarınızın yanı sıra şayet kefil olduysanız ve kefil olduğunuz borcunu ödememiş ise de bu durumu da el atmanız gerekmekte siniz.! Çünkü başvuru sahibi tarafından ödenmeyen kredinin cezasını kefiller de çekmektedir.!

2- Kredi ve Kredi Kartı Taksitlerinizi Düzene Sokun!

Kredi notunun düşmesinde en büyük etken kredi ve kredi kartlarının taksit ödemelerinde ki gecikmelerdir. Bir çok tüketici değişik bankalardan kullanmış olduğu kredilerinin takibini  sağlayamadığı için kredi notlarının skorlarını düşürmektedirler. Yada çeşitli nedenlerden dolayı zamanında ödenmeyen kredi veya kredi kartı aylık taksitlerinden dolayı yine tüketimiz kredi not değerini düşürmektedir. Sizlere bu konuda en büyük tavsiyem tüm borçlarınızı tek bir çatıya toplayın. Ayrıca bu işlemi gerçekleştirirken de aylık taksit tutarlarını ödeye bilecek bir taksit vadesi belirleyin. Bunun nasıl yapılacağını En iyi 6 borç kapatma kredisi veren bankalar  dan detaylı bir şekilde bahsettim. Lütfen 1 faktörden sonra kredi notunuzu hızlı bir şekilde yükseltme için bu işlemi de gerçekleştirin.!

3- Mevduat Hesaplarınızı Aktif Bir Şekilde Kullanın!

Artık kredi notumuzun faktör 1 ve 2 deki aldığımız tedbirler ile düşmesini engellemiş olduk. Şimdi sıra geldi 3 ay içinde kredi notumuzu yükselişe geçirmeye. Bunu yapmaya bankaya güven sağlamak ve paramızın artık olduğunu belirtmek ile başlamalıyız. Banka bizim cebimiz de yada yastık altında ki paramızdan haberdar olamayacağı için paralarımızı az da olsa mevduat hesaplarımız da tutmamız gerekiyor. Şayet Türk lirası cinsinden vadesiz bir mevduat hesabına sahip değilseniz 1 değil hiç üşenmeyip 3 yada 5 bankadan hesap açıp oraya 50 yada 100 demeden para koymamız bizlere notumuzun yükselmesi konusunda çok fayda sağlayacaktır.!

4- Kredi Kartınızı Daha Faal Tutun!

Kredi kartınız var mı diye sormayacağım, en az 1 tane olduğunu biliyorum. Ama bu kartı doğru bir şekilde kullanmadığınız dan dolayı bu durumda olduğunuz da biliyorum. Şimdi geldi kredi kartımızı doğru bir şekilde kullanmaya. Bunun için aylık olarak ödemekle zorunlu olduğumuz faturaları otomatik ödeme talimatı vermek ile başlaya biliriz. Elden olarak cep telefonu yada herhangi bir faturamızı ödememiz yerine kredi kartına otomatik ödeme talimatı vermemiz bizim 3 ay içinde kredi notumuzu hızlı bir şekilde yükselmesi için çok ama çok fayda sağlayacaktır.

5- Az demeyin Çıkıyorsa Kredi Kullanın!

Şayet 3 ay gibi kısa bir sürede kredi notunuzu yükseltmeye kararlı iseniz az çok demeden adınıza çıkan krediyi mutlaka kullanın. Kullanacağınız kredinin de aylık taksitlerini ne sonra ne önce tam gününde ödemeye özen gösterin. Kesinlik ile erken kapama yoluna gitmeyin. Mutlaka kredi notunuz düşük olsa bile istediğiniz kadar kredi çıkmayacak ve banka size 1.000 lira dahi olsa bir ihtiyaç kredisini 36 ay vadeli olarak teklif de bulunacaktır. Bu krediyi kesinlik ile alın ve vadesini 3 ay olarak planlatın. Geri ödemesini de bahsettiğimiz gibi tam gününde ödeyin. Bankaya güvenirliğini tekrardan 3 ayda kesinlik ile kazanmış olursunuz. Kredi notu değeriniz de mutlaka – den + ya geçecektir. Ve 3 ay sonra bu kez bankanın size kredi teklifi en aşağıda 5.000 lira olarak geri dönecektir.

3 ay gibi kısa bir sürede hızlı bir şekilde kredi notunu yükseltmenin tüyolarını sizler ile paylaştık. Şayet nakit paraya ulaşmakta bu kadar bir bekleme süreniz yok ise kredi notuna bakmadan https://www.kosgebkredi.net/faturali-hatta-kredi-veren-3-operator-guvenilir-mi/ içeriğine bir göz atın derim. Bu şekilde inanın ki kredi notunuz göz önünde bulundurulmaz bir şekilde 2.000 lira ile 15.000 liraya kadar ihtiyaç kredinizi en fazla 12 ay vadeli olacak şekilde kullana bileceksiniz.

 

"3 Ayda Kredi Notu Yükseltme Yollarından Tam 5 Faktör!" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"3 Ayda Kredi Notu Yükseltme Yollarından Tam 5 Faktör!" - 35 YORUM
  1. blank Nigar dedi ki:

    Bin 70 puanım var ilk kez devlet destekli 3 bin kredi cıktı bana heranhi bir bankaya gidip 1 taksidinde gecikme olmus dedi kredi cekmek istiyorum ev hanimiyim notum kaç olmalı yükselmesi için neyapmalıyım

KOSGEBKredi.net