KOSGEB Kredi

24 Saat İçinde Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar24 Saat İçinde Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar

Müjde.. avukatlık, icralık yada herhangi bir nedenden ötürü siciliniz bozuk olduğu için yasal takibe düşen, bankalardan kredi alamıyorum diyenler hiç üzülmeyin. 24 saat içinde 12 ay vadeli 3.000 liradan başlayarak 12.000 liraya kadar anında krediniz bu bankalar aracılı ile anında mevduat hesabınızda. Sizlere söz veriyoruz, 3 ayda kredi notu yükseltme yollarından tam 5 faktör uygulamasına gitmeden aynı gün kredinize sahip olacaksınız. Kredinizin rakamı 1.000 lirada olabilir 15.000 lira da olabilir, ancak orasını biz bilemeyiz.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar 2020’da Hangileri

İlk olarak en çok merak edilen soruya yanıt verelim. Kredi notu düşük olmasından ötürü Türkiye’de avukatlık yada icra takibine düşmüş durumda olanlara kredi veren bankalar 2020 yılında var mıdır? Evet, vardır! Ama bu bankalar sizin tahmin ettiğiniz Akbank veya Garanti bankası kesinlik ile değildir. Çünkü bu bankalar yeterince müşteri limitine sahip olduğu için asla paralarını riske atacak bir davranış sergilemezler.! Sicili bozuk olan tüketicilere kredi verecek bankalar özellik ile yeni kurulmuş yada adını fazlaca ülke pazarından duyuramamış olan bankalardır. BBDK tarafından da lisanslı olarak resmi bir şekilde işlev sergileyen bu bankalarsa;

 1. Alternatif Bank (Abank)
 2. Arap Türk Bankası => https://www.atbank.com.tr/tuketici-kredileri
 3. Mellat Bank => https://www.mellatbank.com/tr/index.php
 4. Bank Of China ( Kurumsal krediye ihtiyacı olan esnaf & KOBİ )
 5. BURGANBANK
 6. FİBABANKA
 7. DEUTSCHE BANK => https://www.db.com/turkey/
 8. HABİB BANK
 9. ICBC TURKEY
 10. ODEBANK

İsmini saydığımız bu bankaların şubeleri çok büyük ihtimal ile bulunduğunuz il özellik ile ilçede yer almayacağı için İnternet sitelerinin bağlantılarını da özellik ile sizler ile paylaştım. Baş vuru işlemlerini güvenli bir şekilde bu bağlantılar aracılığı ile gerçekleştire bilirsiniz.

Yasal Takipte Olanlara Kredi Veren Bankalar Var Mı?

Şimdi sıra geldi sizlere söz vermiş olduğum gibi 24 saat içinde yasal takipte dahi olsa dahi kredi alabilme yöntemine. Ancak bu yöntem ile bankalardan adınıza ne kadar kredi çıkacağı konusunda kesinlik ile bir söz vermiyorum. Bu miktar 1.000 lirada olabilir 10.000 lirada da olabilir. Ancak bu kredinin vadesi en az 6 en fazla ise 12 ay olacağını konusunda garanti sizler ile konuşa bilirim. Bahsedeceğim yöntem de paraya ulaşmanız da kesinlik ile kredi notu değerinizin bir faktörü yoktur. Ancak ihtiyacınız olan kesinlik ile en az 6 aylık faturalı kullanılmış bir hatta sahip olmanız gerekmektedir. Operatör Avea da olabilir Turkcell ‘de Vodafone de hiç ama hiç fark etmez.! Faturalı hattı ne kadar çok aktif bir şekilde kullandı iseniz ve faturalarınızı ne kadar uzun süre düzenli bir şekilde ödedi iseniz o kadar fazla kredi çıkacaktır. Ben bu iddiamı daha önceleri videolu hatta sizi tatmin edici ses kayıtları ile birlikte Faturalı hatlara kredi veren 3 operatör güvenli mi? isimli içerikte yer vermiştim. Bana inanmayanlar bu içeriğe göz atabilirler.

Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar

Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar

Yasal takibe alınanların nasıl kredi kullanabileceklerini bahsettikten sonra sıra geldi diğer bir önemli mevzuya. Bu da icralık olanlar bankalardan kredi nasıl alabilir?

İcralık Olanlar Kredi Nasıl Alabilir?

Bu yöntem özellik ile 2020 yılı itibarı ile oldukça yaygınlaşmıştır. Sistemin kesinlik ile güvenli olduğuna ben kefil olabilirim. Ama dolandırıcılığını da yapan yok desem yalan da olmaz hani. Ama beni dinler benim bahsettiğim şekilde başvuru da bulunursanız kesinlik ile dolandırılmadan kredinize aynı gün sahip olursunuz. Hem aracılı firmalara komisyon ödememek için hemde kesinlik ile dolandırılmamak için bu işlemi bizzat kendimiz yapacağız. Tek ihtiyacımız olan daha önce de belirtmiş olduğum gibi en az 6 ay kullanılmış olan herhangi bir operatöre ait bir faturalı hat. Şayet buna sahipseniz ve hattın yasal sahibi siz iseniz hattın bayisine gidip hattım üzerinden kredi kullanmak istiyorum diyebilirsiniz. Bayi sizin telefon notu değerimize bakarak adınıza tanımlanmış olan cep telefonunu sistemden görüp size ne kadar kredi vereceğini bildirir. Şayet puanınız 1000 puan üzerinde ise en aşağıya 2.000 lira kredinizi 24 saat içinde hemen alabilir, 12 ay vadeli de geri ödeye bilirsiniz. Detayları lütfen videomuz da izleyiniz.!

Her sene 300.000 üzerinde sorgulama yapılan kredi notu değeriniz de şayet bir yanlışlığın olduğunu kanısı içinde iseniz KKB Nedir? İtiraz Başvurusu Nasıl Yapabilirim? inceleyip haber videomuzu da izlemenizi öneririm!

Ziraat Bankası ODEBANK ve Aktif Bank Sicili Bozuk Olana Kredi Veriyor Mu?

Bilindiği gibi 2020 OCAK ayının sonlarına doğru ihtiyaç kredisi vadeleri 60 aya çıkarıldı. Bu ilk güzel haberimiz idi, ikinci güzel haberimiz ise, siciliniz bozuk dahi olasa artık her ne kadar da Ziraat Bankası ve Odebank ve Aktif bank kredi vermekte biraz nazlansa da BURGANBANK üzerinden ihtiyaç kredisi kullana bilmenizdir. Banka kendi resmi İnternet sitesinde de belirmiş olduğu gibi ”Siciliniz bozuk mu? dert etmeyin!” slogonu ile müşterilerine mümkün olduğu en üst limitlerde ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. Tabi sizinde fark edeceğiniz gibi bankanın diğer bankalara göre biraz faiz oranları yüksek.! Şimdi sizler için tabloda faiz oranlarının yanı sıra bir de hesaplama yaptık.

BURGAN BANK bu ay bütün vadelere tek bir faiz uygulama kararı almıştır. Geçen aya göre faiz oranları gözle görülecek şekilde bir artış sergileyerek aylık %1.99 oranına çıkmıştır. Bu ay içinde bu faiz oranları değişmemiş olup geri ödeme vadeleri 60 aydan 36 aya düşürülmüştür.

BURGAN BANK Kredi Hesaplama Tablosu
Miktar 9 Ay 18 Ay 27 Ay
5.000 TL 623 TL 345 TL 253 TL
10.000 TL 1.247 TL 689 TL 506 TL
15.000 TL 1.871 TL 1.034 TL 760 TL
20.000 TL 2.495 TL 1.379 TL 1.013 TL
25.000 TL 3.119 TL 1.724 TL 1.266 TL
30.00 TL 3.743 TL 2.069 TL 1.520 TL

Bu bankaya buradaki başvuru formunu doldurarak başvuruda buluna bilirsiniz.

"24 Saat İçinde Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"24 Saat İçinde Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar" - 143 YORUM
 1. blank Yüksel dedi ki:

  Böyle yalan haber yapanlara.bankalar 1kilo altın veriyormuş süresi dolmadan hemen alın.bide sicil affı çıkmış kredi çeken herkesi bankaya yüzde 90 hisseli ortak yapıyorlarmış bedavada ev.araba yat.katlar veriyorlarmış.bekarsanizda engüzelinden bi karı bulup evlendiriyorlarmış ben aldım.üćün birini

 2. blank Kadir dedi ki:

  Icralık olanların E-devlet üzerinden ıcraları silinir.

  1. blank mehmet dedi ki:

   sil benımkını nasıl sıleceksen

  2. blank mehmet fatih özcan dedi ki:

   bana ulaşabilirmisiniz kadir bey 0536 503 73 8yedi

 3. blank Mehmet dedi ki:

  Acil Kredi almak istiyorum

 4. blank İlyaz Altıntaş dedi ki:

  Görüşmemiz mümkünmü 05385890507

 5. blank necati kurt dedi ki:

  icralığım borcumu ödeyip temize çıkmak istiyorum fakat kredi sicilm bozuk ,kredi alabilmemiz için yardım istiyorum

1 20 21 22
KOSGEBKredi.net