KOSGEB Kredi

2019 Yılı kredi notu sorgulama ücretleri belli oldu2019 Yılı kredi notu sorgulama ücretleri belli oldu

Artan enflasyona ne yazık ki findeks kredi notu sorgulamaları yeni düştü. Çok fazla bir zam görmese de 2019 yılında belirlenen cep telefonları ile SMS göndererek öğrenilen kredi notları dahil olmak üzere tüm sorgulama işlemleri için ücretler belli oldu. KKB kredi notunu öğrenmek isteyenler bu ücretleri ödemeyi gözden çıkarmaları gerekiyor. Düzenlenen yeni tarife ile işte tüm ticari ve bireysel ” Findek Kredi Notu Sorgulama Paket Bedelleri. ”

Tek seferlik KKB sorgulama ücreti ne kadar ?

Bankalardan sadece kredi değil kredi kartı dahil alabilmeniz için mutlak önem taşışan KKB notunuzu isterseniz detaylı olarak görmek için 8.50 TL + KDV 10.03 TL karşılığında anında öğrenebilirsiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken BURADA yer alan siteye giriş yapmanızdır. Giriş sonrasında karşınıza çıkan ekranda T.C. kimlik numaranızı ve iletişim için cep telefon numaranızı girmeniz ve ardından ” DEVAM ” butonuna basmanız gerekmektedir. Karşınıza yine bir ekran çıkacaktır. Çıkan bu ekranda isim ve soy isminizi, elektronik posta adresinizi ve doğum tarihinizi girmeniz, sözleşmeyi okudum kutucuğunu tıklayarak yine devam demeniz yeterli olacaktır. Videolu olarak anlatım aşağıda yer almaktadır.

Bireysel Olarak Findeks Risk Raporu Alma Video

Bireysel ve ticari kredi notu sorgulama ücretleri ne kadar ?

Findeks çoklu olarak sorgulama yapmak isteyenler için ayrı ayrı sorgu sayılarına göre paketler üretmiştir. Bu paketleri ise ” BİREYSEL ” ve ” TİCARİ ” olarak pazarlamaktadır. Paketler masa üstü veya leptop bilgisayarlar ile çalışacak şekilde dizayn lanmıştır. Daha çok kredi ve kredi kartı veren finansal kuruluşlar elden senet ile veya veresiye mal veren beyaz eşya sektörü, halı veya kilim satıcıları yada mobilya mağazaları gibi dükkanlar bu ürünleri kullanmaktadırlar. Bireysel sorgulama paketleri 6.49 TL den başlayıp 15.34 TL kadar çıkar iken ticari olarak satılan kredi notu sorgulama paketleri 2019 yılı için 250.00 TL + KDV den başlayıp 27.000 TL kadar çıkmaktadır.

  • Bireysel olarak 2019 kredi sorgulama paketleri BURADA yer almaktadır.
  • Ticari olarak yer alan tüm 2019 KKB sorgulama paketleri ise BURADA yer almaktadır.
2019 bireysel ve ticari kredi notu sorgulama paket ücretleri

2019 bireysel ve ticari kredi notu sorgulama paket ücretleri

Çek ve teminat mektubu sorgulama

Özellik ile her türlü ticari faaliyetlerde uğraşanların sıklığı ile karşılaştığı en büyük problemlerden bir tanesi de kuşkusuz karşılıksız olarak çıkan çekler tir. Çek karşılığında her hangi bir ürün vermek yada almak istiyorsanız bunun da Findeks üzerinden sorgulama işlemlerini sağlayabilirsiniz. 2018 yılına ait çek sorgulama paketleri ise yine sorgulama sayılarına göre fiyatlandırılmaktadır. Buna göre;

  • 1 ile 50 çek raporu sorgulama işlemi yapmak için 200 + KDV TL
  • 1 ile 250 arasından çek raporu sorgulaması yapmak için ise 2019 yılı için 450 TL ödemeniz gerekmektedir.

çek raporunun sorgulanmasının yanı sıra yine arzu ederseniz teminat mektubu da sorgulayabilirsiniz. Daha çok bayilik veren firmalar tarafından talep edilen teminat mektubu bildiğiniz gibi karşı tarafa ürün vermek için banka tarafından güvence altına alınan paradır. 100 ile 1000 adet teminat mektubu sorgulama ücretleri yine paketine göre değişiklik göstermektedir.

  • 12 ay içinde 100 adet teminat mektubu sorgulama işlemi yapmak için 275 TL
  • 1 sene içerisinde 500 adet teminat mektubu sorgulama işlemi yapmak için 1100 TL
  • 2018 yılı içerisinde 1 yıl boyunca tam 1000 adet teminat mektubu sorgulaması yapmak için ise 1.650 TL gibi bir bedel ödemeniz gerekmektedir.

KKB çek ve teminat mektubu sorgulama işlemlerini hakkında detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsiniz.

"2019 Yılı kredi notu sorgulama ücretleri belli oldu" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"2019 Yılı kredi notu sorgulama ücretleri belli oldu" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net