2018 Yılı Kredi Notu Sorgulama Ücretleri Belli Oldu

2018 Yılı Kredi Notu Sorgulama Ücretleri Belli Oldu
6 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.774 kez okundu.


Yepyeni bir yıla girmemiz ile birlikte özellik ile sicil bozukluğundan dolayı, kara listede yer almalarından ötürü kredi yada bankalardan kredi kartı alamayanların heyecan ile merak ettikleri konu kuşkusuz 2018 yılına ait KKB notlarını öğrenmektir. Belli bir ücret karşılığı ticari veya bireysel olarak öğrenilebilecek olan KKB kredi notu, çek veya senet sorgulama yada teminat mektubunun karşılığının olup olmadığını için 2018 yılına ait güncel fiyat bedelleri sayfamızda yer almaktadır. Sorgulama sayısına göre oluşturulan ticari veya bireysel paketlerden istediğinizi alabilir, arzu ederseniz 8,85 TL KDV dahil tek seferlik kredi geçmişi sorgulaması yapabilirsiniz.

Tek Seferlik KKB Sorgulaması Nasıl Yapılır ?

Bankalardan sadece kredi değil kredi kartı dahil alabilmeniz için mutlak önem taşışan KKB notunuzu isterseniz 7.50 TL + KDV 8.85 TL karşılığında anında öğrenebilirsiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken BURADA yer alan siteye giriş yapmanızdır. Giriş sonrasında karşınıza çıkan ekranda T.C. kimlik numaranızı ve iletişim için cep telefon numaranızı girmeniz ve ardından ” DEVAM ” butonuna basmanız gerekmektedir. Karşınıza yine bir ekran çıkacaktır. Çıkan bu ekranda isim ve soy isminizi, elektronik posta adresinizi ve doğum tarihinizi girmeniz, sözleşmeyi okudum kutucuğunu tıklayarak yine devam demeniz yeterli olacaktır. Videolu olarak anlatım aşağıda yer almaktadır.

Bireysel Olarak Findeks Risk Raporu Alma Video

KKB Sorgulama Paketleri Hakkında

Findeks çoklu olarak sorgulama yapmak isteyenler için ayrı ayrı sorgu sayılarına göre paketler üretmiştir. Bu paketleri ise ” BİREYSEL ” ve ” TİCARİ ” olarak pazarlamaktadır. Paketler masa üstü veya leptop bilgisayarlar ile çalışacak şekilde dizayn lanmıştır. Daha çok kredi ve kredi kartı veren finansal kuruluşlar elden senet ile veya veresiye mal veren beyaz eşya sektörü, halı veya kilim satıcıları yada mobilya mağazaları gibi dükkanlar bu ürünleri kullanmaktadırlar. Bireysel sorgulama paketleri 5.71 TL den başlayıp 14.07 TL kadar çıkar iken ticari olarak satılan kredi notu sorgulama paketleri 2018 yılı için 74.34 TL den başlayıp 28.674 TL kadar çıkmaktadır.  • Bireysel olarak 2018 kredi sorgulama paketleri BURADA yer almaktadır.
  • Ticari olarak yer alan tüm 2018 KKB sorgulama paketleri ise BURADA yer almaktadır.
2018 Yılı Findeks Kredi Notu Ücretlendirmeleri Ne Kadar.

2018 Yılı Findeks Kredi Notu Ücretlendirmeleri Ne Kadar.

Çek ve Teminat Mektubu Sorgulama

Özellik ile her türlü ticari faaliyetlerde uğraşanların sıklığı ile karşılaştığı en büyük problemlerden bir tanesi de kuşkusuz karşılıksız olarak çıkan çek lerdir. Çek karşılığında her hangi bir ürün vermek yada almak istiyorsanız bunun da Findeks üzerinden sorgulama işlemlerini sağlayabilirsiniz. 2018 yılına ait çek sorgulama paketleri ise yine sorgulama sayılarına göre fiyatlandırılmaktadır. Buna göre;

  • 1 ile 50 çek raporu sorgulama işlemi yapmak için 215.94 TL
  • 1 ile 250 arasından çek raporu sorgulaması yapmak için ise 2018 yılı için 483 TL ödemeniz gerekmektedir.

çek raporunun sorgulanmasının yanı sıra yine arzu ederseniz teminat mektubu da sorgulayabilirsiniz. Daha çok bayilik veren firmalar tarafından talep edilen teminat mektubu bildiğiniz gibi karşı tarafa ürün vermek için banka tarafından güvence altına alınan paradır. 100 ile 1000 adet teminat mektubu sorgulama ücretleri yine paketine göre değişiklik göstermektedir.

  • 12 ay içinde 100 adet teminat mektubu sorgulama işlemi yapmak için 295 TL
  • 1 sene içerisinde 500 adet teminat mektubu sorgulama işlemi yapmak için 1180 TL
  • 2018 yılı içerisinde 1 yıl boyunca tam 1000 adet teminat mektubu sorgulaması yapmak için ise 1.770 TL gibi bir bedel ödemeniz gerekmektedir.

KKB çek ve teminat mektubu sorgulama işlemlerini hakkında detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan 800 Puana Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2018 Yılı Kredi Notu Sorgulama Ücretleri Belli Oldu Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. ahmet zengiin dedi ki:

    kredi alabilirmiyim

Sayfa başına git
Daha fazla Kredi notu
800 Puana kredi veren bankalar
800 Puana Kredi Veren Bankalar

KKB Findeks kredi notu skor oranınız şayet 800 puanlarda geziyorsa sanırım zamanında bankalar ile ciddi problemler yaşamışsınız demektir. 701 üstü...

Kapat