KOSGEB Kredi

2 Otomatik ödeme talimatına 1.000 lira faizsiz kredi2 Otomatik ödeme talimatına 1.000 lira faizsiz kredi

2019 da sıkıntılı bir şekilde giren bankalar faiz arttırım yanı sıra müşteri kazanmak için promosyonlar da düzenlemiyor değil hani. Sadece 2 otomatik fatura ödeme talimatına 1.000 lira faizsiz kredi kullanmak isteyenler bu kampanya sizin için. Üstelik kredi notunuz şayet yüksek ise bu miktar 5.000 liraya kadarda çıkıyor.! İşte şartlar işte 0 faizli kredi fırsatı!

Sadece 2 otomatik fatura talimatı verin anında 1.000 lira krediniz cebinizde

0 ( sıfır ) lira bir işlem ücretli 1.000 lira ihtiyaç kredinizi faizsiz olarak kullanmak istiyorsanız bu fırsat sizler için. Üstelik kredi notu istihbaratınız olumlu geçmesi durumunda bu limit 5.000 liraya kadar artmaktadır. 83 lira taksitli 12 ay vadeli olarak vereceğiniz 2 otomatik fatura talimatı karşılığında Denizbank müşterilerine faizsiz kredi kullandırmaktadır. İşte 1.000 lira faizsiz kredinin detayları.

1.000 lira faizsiz kredinin detaylar nelerdir ?

Denizbank tarafından sizlere kullandırılacak olan masrafsız ve 1.000 lira faizsiz kredinin belli başlı şartları bulunmaktadır. Buna göre,

  • Bankaya da bir vadesiz mevduat hesabınız olması gerekir. ( Ücretsizdir.! )
  • Kampanyanın başlatılabilmesi için en az 2 tane otomatik ödeme fatura talimatı verilmesi gerekmektedir. Otomatik ödeme talimatları ilk defa verilmesi gerekmektedir. Daha önce banka da otomatik ödeme talimatınız mevcut ise kampanya kapsamında faizsiz kredi imkanlarından istifade edemezsiniz.
  • Mevcut olarak bankada bulunan otomatik ödeme talimatları iptal edilip yeniden verilmesi kabul edilmeyecektir.
  • 1.000 lira faizsiz kredi 12 ay boyunca geri ödemeli olarak kullanacak olanlar vermiş oldukları otomatik ödemeyi kredi vadesi boyunca iptal ettiremezler.!
  • 2 Adet otomatik ödeme talimatı ister kredi kartı üzerinden isterlerse mevduat hesapları dahilinde verile bilecektir.
  • Verilecek olan 2 otomatik ödeme talimatındaki faturaların en az 4 defa banka tarafından ödenmesi gerekmektedir.
  • Yukarıda belirtilen şartnamelere uymayanlara 80 lira bir işlem ücreti kredi kartlarına yada hesaplarına yansıtılmaktadır.
  • Kampanyaya sadece 1 defa başvuru yapabilirsiniz. Kampanya sadece bireyseller içindir. Esnaflarımız ne yazık ki bu imkanlardan istifade edemezler.

Faizsiz kredinin başvurusu nasıl yapılır ?

En az 1.000 lira faizsiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan bireysel müşteriler başvurularını doğrudan Denizbank şubelerine gerçekleştire bilmektedirler. Bankaya ait şubeler her ilimizde ve nerede ise bütün ilçelerimiz de yer almaktadır. Başvuruda bulunacak olan bireysel işlemlerin başlatılabilmesi için yanlarından kendilerine ait en az 2 tane faturaları ile gitmeleri gerekmektedir. Bu işlemleri sağlayan bireyseller aşağıdaki şartlara da uygun olmaları durumunda anında 1.000 lira faizsiz kredilerini kullanabilmektedirler.

Faizsiz kredinin şartları var!

Her ne kadarda banka sizlere bin lirayı faizsiz olarak verecek olsa da mutlaka kimlik numaranız dan bir geçmişe dönük istihbarat sorgulaması yapacaktır.! Findeks kredi notu sorgulamasında kredi puanınız en az 1600 ve üstü olması gerekmektedir. Kredi notu sorgulamada kredi notunuz sağlam ise gelir belgesi ve herhangi bir kefil gerektirmeksizin 1.000 lira faizsiz kredinize gün içinde kavuşursunuz. Banka tarafından bizler ile paylaşılan kredinin detaylı tablosu şu şekilde ‘tir.

1.000 lira faizsiz kredinin ödeme tablosu

1.000 lira faizsiz kredinin ödeme tablosu

Detaylı bilgiler ise => https://www.denizbank.com/kampanyalar/tuketici-kredileri/otomatik-odeme-talimatiniza-sifir-faizli-kredi.aspx bu adreste yer almaktadır.

"2 Otomatik ödeme talimatına 1.000 lira faizsiz kredi" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"2 Otomatik ödeme talimatına 1.000 lira faizsiz kredi" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net