KOSGEB Kredi

2 Güvenilir Firma Faturalı Hatlara Eskişehir’de Kredi Veriyor2 Güvenilir Firma Faturalı Hatlara Eskişehir’de Kredi Veriyor

Bir firmanın finansman konusunda adresi var ise bu işletmenin güvenirliğin en büyük belirtisidir hiç şüphesiz ki.! Son günlerde krediye giden yolda hepimizin bildiği gibi faturalı hatlar üzerinden yapılan işlemler oldukça popülerdir. Eskişehir ‘de bu finansman sektöründe ismini ciddi manada duyuran illerimizin başında gelmektedir. TTNET İnternet, sabit hat sahiplerine kredi dahil olmak üzere Vodafone yada Turkcell ile diğer bir GSM devi firması olan Avea aracılığı ile 24 aya varan nakit imkanını anında Eskişehir ilimizde 2 firma güvenilir bir şekilde sağlanmaktadır. Rota ve Ceren danışmanlık ile finans şirketine en büyük alternatif olan bu iki güvenilir firmanın iletişim bilgileri ile kullanıcı deneyim yorumlarını siz değerli hemşehrilerim için paylaştım.

Eskişehir ‘de Faturalı Faturalı Hatlara Kredi Veren Firmalar

Eskişehir de faturalı hatlara kredi veren güvenilir firmalar

Eskişehir de faturalı hatlara kredi veren güvenilir firmalar

Öncelik ile Bilecik/Bozüyük ilçesinde ikametgah ettiğim için Eskişehir’in finansal nabzını yakından takip ettiğimi sizlere bildirmek isterim. Burada ki amacım kesinlik ile bir finansal kaynağı kendime yaratmak değildir bunu da siz çok sevdiğim hemşehrilerime belirtmek istiyorum. Amacım sadece, bankalardan kara listede yer almanız yada icra takibine düşmeniz veya da kredi notu düşük olmanızdan ötürü nakit sorun çekmenizin ufakta olsa bir çıkar kapası yaratmaktadır. Bu durumda olan Eskişehirli tüketicilerimiz ne yazık ki ister esnaf olsun ister bireysel kesinlik ile bankalardan kredi kullanmaktadırlar. Dolayısı ile finansman ihtiyaçlarını sağlamak için insanlarımız Senetle para veren yerler komisyonsuz ! gibi tezgahlara düşüp ciddi dolandırıcılık vak’alarına dahil olmaktadırlar. Ancak, İnternet, sabit hat yada Vodafone veya Avea ile Turkcell gibi faturalı hatlara kredi veren firmalar senet üzerinden kredi veren firmalara göre çok daha güvenlidir. Hele bir de bu firma Eskişehir ‘de yer alıyor ise ve bir de iletişim adresi mevcut ise güven sorunu ciddi manada tartışılmaya kapatılmış olmaktadır. Şimdi siz değerli Eskişehirli dostlarımıza bu sektör ‘de işlev sağlayan iki firmadan bahsedeceğiz. Sonrasında ise merek edenler için de faturalı hatlara kredi veren firmaların nasıl işlem sağladığına ufaktan değineceğim.

Eskişehir ‘de Güvenilir İki Faturalı Hatlara Kredi Veren Firma!

Eskişehir ilimizde bir çok finansman şirketi çeşitli nedenlerden dolayı kredi kullanamayan emekliler dahil olmak üzere finansman hizmeti sağlamaktadır. Ancak ben bunlardan sizlere güvenilir, tanıdığım iki firmadan bahsedeceğim. Daha sonra ise Eskişehir ‘de diğer faaliyette olan Ceren ile Rota finansman firmalarının iletişim bilgilerine yer vereceğim. Sizlere ilk tavsiyede bulunacağım bu iki firma sırası ile iletişim bilgileri ile şunlardır.

 1. DT Danışmanlık Finans ‘dır. Firmanın adresi: İstiklal Mahallesi, Konuk Sokak, Ak Çinler İş Merkezi, Numara: 6 / 8 Zemin Kat ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR ( Bu firmada görevli arkadaşımız Samet ÇETİN ‘nin Cep telefon numarası ise: 0-552-223-63-33 ‘dur. Bu arkadaşı tanıyorum bu arada 🙂
 2. ERCELL: Deliklitaş mahallesi, İ. Karaoğlanoğlu Caddesi No:12 / Eskişehir

Diğer Eskişehir’deki Faturalı Hatlara Kredi Veren Firmaların İletişim Bilgileri

Eskişehir ‘de diğer tüm 6 aylık sabit ve faturalı cep telefon hatlarına kredi imkanını 10.000 liraya kadar sağlana firmalar ise şunlardır.

 • Rota Finansal Danışmanlık: Porsuk Bulvarı Dilem Sok: 1/47- Eskişehir İletişim Numaraları cep: 0-530-911-44-31 ‘tir. Facebook adresleri ile yorumları ise burada yer almaktadır.
 • Ceren Finans: İsmet İnönü Caddesi Numara: 44 / 10 Tepebaşı / Eskişehir – Tel:0-222-221-42-24

Eskişehir ilimizde faaliyet gösteren bu iki firma ‘da bankalardan çeşitli nedenlerden dolayı kredi alamayanlara 12 aya kadar nakit imkanını 10.000 liraya kadar sağlamaktadır.

Faturalı Hatta Kredi Firmalar Nasıl Verir?

Şimdi gelelim kısaca Eskişehir ‘de faaliyet gösteren bu firmaların genel anlamda nasıl faturalı hatlara kredi verdiğine. Bu işi bu firmalar kesinlik ile tek başlarına yapmamaktadırlar. Ayrıca yapmış oldukları işlem kesinlik ile sizin onayınız ile birlikte yasaldır. Firmaların işlevi ise kısa olarak şu şekildir. Her faturalı hat sahibine en az 6 aylık düzenli bir şekilde faturalarını ödemeleri taktirin de isimlerine tanımlı olarak bir cep telefonu yada çeşitli bilgisayar, tablet gibi cihazlar tanımlanmaktadır. Hat sahipleri şayet onay vermeleri durumunda ise bu firmalar sizin adınıza bu cihazı satın alıp ufak bir kar payları ile sizlere nakit paraya çevirmektedirler. Örneğin:

 • Adınıza tanımlı bir 4.000 TL bedelli Samsung cep telefonu var ise firma size bunu 3.200 yada 3.400 gibi rakamlara nakit paraya çevirip 12 ay faturanıza taksitlendirme yapmaktadır.
 • Yada adınıza 7.000 liralık bir diz üstü bilgisayar çıkıyor ise firma bunu sizden 6.400 liraya satın alıp size nakit olarak bunu 12 ay yada 6 ay vadeli olarak vermektedir.

İşlem şayet ihtiyaç kredisine vurulduğunda çok daha avantajlı olarak gözükmektedir. Zira hepimizin de bildiği gibi ihtiyaç kredilerinde hayat sigortası dahil olmak üzere bir çok işletim masraflarının kesintileri artı olarak sizlere yansıtılmaktadır.! Artık karar sizin 😉

"2 Güvenilir Firma Faturalı Hatlara Eskişehir’de Kredi Veriyor" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"2 Güvenilir Firma Faturalı Hatlara Eskişehir’de Kredi Veriyor" - 6 YORUM
 1. blank Savas dedi ki:

  İcrralık borcum var maaş dan kesiliyor faturalı
  hattıma çıkarmı bilgi alabilirmiyim

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Şanslısınız Yasin beyi aramanızı tavsiye ederim.

 2. blank Sena dedi ki:

  Türk Telekom hattına kredi veriyor mu

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Evet, adınıza kayıtlı cihaz üzerinden kullana bilirsiniz.

 3. blank Sinan Turhan dedi ki:

  Faturalı hattıma kredi almak istiyorum ne yapmam lazım?

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Danışmanlık firmalarıyla anlaşa bilirsiniz.

KOSGEBKredi.net