KOSGEB Kredi

17 18 Yaş Altı Kredi Kartı Veren Bankalar (YÜKSEK LİMİTLİ)17 18 Yaş Altı Kredi Kartı Veren Bankalar (YÜKSEK LİMİTLİ)

12 Yaşından büyük olup 17 ile 18 yaş altında olanlara bankalar 2021 tarihinde yüksek limitli olarak kredi kartı vermektedir. Bankalar tarafından özellik ile oluşturulan bu kredi kartları 26 yaşına kadar olan bütün öğrencilere özel olarak hitap etmektedir. 10.000 TL kadar limitler ile verilen kredi kartları ile özellik ile elektronik mağazalarından bol taksitli alış veriş imkanları sağlaya bilirsiniz. Cep telefonu dahil olmak üzere bilgisayar ve tablet gibi ihtiyaç duyduğunuz bütün ihtiyaçlarınızı siz öğrencilere özel olarak üretilen bu kartlar ile alım sağlaya bilirsiniz.

İnternet Üzerinden 18, 17 Yaş Altı Kredi Başvurusu

18 yada 17 yaş altı olanlar bahsedeceğimiz yöntem ile her bankadan kredi kartı alabilirler. Hatta bu yöntem ile gelir belgesi olamayan ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar dahi aynı şekilde imkan sağlamaktadır. Tek yapmanız gereken evde bir ebeveyn tarafından kullanılan İnternet bankacılığına ait şifrenizin olması. Gerisi ise inanın ki çok kolay.! Bankaların nerede ise tamamı ek kredi kartı imkanı sağlamaktadır. Bunu sağlamasındaki amacı ise kart sahibi bireyin eşine ve çocuklarına kredi kartı ile alış veriş olanağı sağlanmasıdır. Şayet bir velinize ait İnternet bankacılığı şifreniz var ise şu adımları sağlayarak ek kredi kartı üzerinden kredi kartınızı 7 iş günü içinde alabilirsiniz.

 1. Bankaya ait İnternet bankacılığına giriş yapınız. ( Mümkün ise bunu mobil bankacılık uygulaması üzerinden değilde, herhangi bir bilgisayar aracılığı ile yapınız. Bunun nedeni, mobil bankacılık uygulamalarında menü kısıtlamasından dolayı ilgili menüyü göremeye bilirsiniz.! )
 2. Menü de ” ” kısımına girelim.
 3. Karşınıza çıkan menüden kredi kartı başvurusunu seçelim.
 4. Karşınıza resimde ‘de gözüktüğü bir ekran çıkacaktır. Bu ekran’da sizinde görmüş olduğunuz gibi ” Ek Kart ” istiyorum ibaresini göreceksiniz.! Şayet, anne veya babanıza ait bir kredi kartı mevcut ise sadece ek kart ibaresi gözükecektir.
17 18 yaş altındakiler İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu

17 18 yaş altındakiler İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu

Bu kutucuğu işaretleyip ”BAŞVUR” dediğimiz vakit, başvurunuz alınıp ”BELİRMİŞ OLDUĞUNUZ ADRESİNİZE” kredi kartınız gelecektir. Ortalama kredi kartınızın elinize ulaşması 7 iş günüdür. Bu arada, anlatımı ben AKBANK İnternet bankacılığı üzerinden yaptım. Ama, inanın ki bütün bankaların İnternet bankacılığında yöntem aynıdır.! Ancak şunu ‘da belirtmem gerekir ki ek kredi kartlarında limit 5.000 TL çoğu bankalarca geçilmemektedir.

18 Yaş Aştı Kredi Kartı Nasıl Alınır?

18 veya 17 yaş altındakiler kredi kartlarını her bankadan alabilmeleri için ikinci yol ise ailenizin vereceği muvafakatname belgesinden geçmektedir. Bankaların yasal düzeneğe göre aile bireylerine en fazla 10 adete kadar ek kredi kartı verme imkanı vardır. Eğer herhangi bir bankada anne veya babanızın bir mevduat hesabı mevcut ise vereceği bir muvafakatname belgesi ile yine kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Noter den anne veya babanız tarafından çıkartılan muvafakatname belgesi ile yanınızda onlar olmadan dahi istediğiniz il veya ilçeden kredi kartınızı alabilirsiniz. Bunu yapmak için ise şu yolu takip etmeniz yeterli olacaktır.

 1. Ailenizden noter onaylı bir muvafakatname belgesi çıkarmasını isteyiniz. Bu belgeyi elden yada herhangi bir kargo şirketi ile teslim alınız.
 2. Hangi bankadan kredi kartı almak istiyor iseniz, ailenizin o bankaya vadeli yada vadesiz bir mevduat hesabı açmasını talep ediniz.
 3. Hesap açıldıktan sonra muvafakatname belgesi ile ilgili bankaya giderek kimliğiniz ile birlikte kredi kartı başvurusunda bulununuz.
 4. Banka memuru tarafından verilen kredi kartı başvuru formunu doldurunuz.

Ortalama 7 iş günü içinde kredi kartınız elinizde kurye ile geçecektir.!

18 Yaş Altı Kredi Kartı PTT ‘den 5 Banka İle Sağlanmaktadır

PTT artık bilindiği gibi kendini aşmış sadece Posta Telgraf ve Telefon ile kalmayıp günümüzde Kargo ve Bankacılık alanında yapmış olduğu ataklar ile de bilinmektedir. Yapmış olduğu bankalar ile anlaşmalar ile müşterilerine pozitif imkanlar sağlamaktadır. Bu imkanların en başında ise kesinlik ile 65 75 85 yaş üstü emeklilere kredi veren bankalar hangileridir? sorusuna yanıt olamaları gelmektedir. İkinci imkan ise 18 veya 17 yaşın altındakilere kredi kartı sağlamış olduğu olanaklardır. PTT ‘nin anlaşmaya varmış olduğu bankalar ise şunlardır.

 1. Aktif bank
 2. BURGANBANK
 3. ING Bank
 4. TEB Jet
 5. Denizbank

Bun bankalara ‘da az önce de bahsetmiş olduğumuz gibi aile muvafakatname ile yada İnternet bankacılığından ek kart başvurusu ile müracaatlarda buluna bilirsiniz.

Garanti Bankası 17 18 Yaş Altındakilere Kredi Kartı Veriyor Mu?

Garanti bankası ‘da 17 ve 18 yaş altındakilere kredi kartı veren bir diğer önemli bankamızdır. Bu bankamız ‘da yapacağınız başvuru ile sizlere kredi kartı vermektedir. Bu konuyu ilgili bankaya gidip siz değerli öğrencilerimiz için bizzat araştırdım. Araştırma neticem ‘de sizinde aşağıdaki formda ‘da göreceğiniz gibi bilgilere eriştim. Bu yöntem ile alacağınız kredi kartınız İnternet alış verişlerine dahi açık bir şekilde sizlere geleceğini lütfen unutmayın.

Garanti bankası 18 17 yaş altına kredi kartı veriyor mu

Garanti bankası 18 17 yaş altına kredi kartı veriyor mu

Evet yukarıdaki post ‘da sizinde görmüş olduğunuz gibi Garanti bankası ‘da siz 17,18 yaş altındaki müşterilerine kredi kartı vermektedir. Garanti bankası tarafından ek kart olarak verilen bu kredi kartımızın özellikleri ise tablo halinde şu şekildedir.

Ücretsiz olarak nakit avans kullana bilirsiniz. Yapmış olduğunuz alış verişleri peşin alsanız bile taksitlendirme yapa bilirsiniz.
Ekstra atla özelliği ile kredi kartı dönem sonu ödemenizi 1 ay sonra atlata bilirsiniz İşlemleri yine 1 ay sonrasına öteleme yapabilirsiniz
Hesabınızda para dahi olmasa Havale / EFT yapma imkanı sağlamaktadır. Alış veriş ekstrenizi e-mail ele alabilirsiniz. Böylece aileniz alış verişlerinizi göremez 🙂
Taksitli olarak nakit para kullana bilirsiniz. Anlaşmalı mağazalardan bonus para kazana bilirsiniz.!
Evet arkadaşlar bu imkanlardan  yararlanarak kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız, İnternet üzerinden ek kart başvurusu yapmanız yeterli olacaktır.
Garanti bankası 17 18 yaş altı kredi kartı başvurusu

Garanti bankası 17 18 yaş altı kredi kartı başvurusu

İş Bankası 18 Altı MaxiPara Gençlik Kartı

Türkiye İş Bankası ‘da 18 yaş altı gençler için harika bir kart uygulaması başlatmıştır. Bu kart 12 yaş ile 18 yaş arasındaki gençler için tasarlanmıştır. Aile büyüğünüzün yapmış olduğu başvuru ile kendi adınıza özel olarak basılmış olan bir alış veriş kartına sahip olabilirsiniz. Türkiye İş Bankası tarafından sağlanan bu kartın diğer özellikleri ise şöyledir.

 • Karta yüklenen tutar kadar alış veriş yapıp nakit para çekme imkanı sağlanmaktadır.
 • Kart talimat vererek aylık yada 3 aylık olarak düzenli para yükleme imkanı sağlaya bilirsiniz.
 • Kartın nakit akışını tüm bankamatikler’den takip edebilirsiniz.

Bu özellikler ile sunulan kartta sahip olmanız için çocuğunuz banka’da mevduat hesabının da olmasına gerek yoktur. Başvuru için tek yapmanız gereken ise size en yakın Türkiye İş Bankası şubesine giderek MaxiPara Gençlik kartı alacağınızı beyan etmenizdir. Kartınız banka tarafından çocuğunuzun adına basılıp, daha sonra banka şubesinden alabilirsiniz.

12 Yaş Üstü İçin En İyi Kredi Kartı İninal Kart!

12 yaş üstündekiler için akılınıza gelecek her mağazada geçerli bir kart arıyorsanız bu kesinlik ile ininal karttır. Kredi kartları ile alış veriş imkanı sağlayan İnternet alış veriş mağazaları dahil olmak üzere bütün alış veriş dükkanlarından bu kart ile rahatlık ile istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Sadece 5 TL ile alacağınız kart için velinizin onayının ‘da olması gerekmez. Bu özellikteki kartı 2 şekilde alabilirsiniz.

 1. İnternet üzerinden anlaşmalı 6 alışveriş mağazası aracılığı ile sahip olabilirsiniz
 2. Hep satış hemde para yükleme noktaları olan anlaşmalı mağazalardan satın alabilirsiniz.

Anlaşmalı olan mağazalar ise;

 1. D&R
 2. PTT
 3. MİGROS
 4. TEKNOSA
 5. VATAN
 6. TK KİTAP

18 Yaş Altı Kredi Kartı Alma Şartları Nedir?

Şimdi tüm 17 ve 18 yaş altı kredi başvuruların nasıl yapılacağını toplar isek, netice olarak başvuru şartlarının ne olduğuna 3 madde ile net bir şekilde cevap verebiliriz.

 1. Ya aileniz tarafından gidilerek size ek kart çıkartılacak.
 2. Ailenizin mevduat hesabı olduğu bankaya sizin adınıza noter tarafından bir muvafakatname belgesi çıkartılıp siz kartınızı çıkarta bileceksiniz.
 3. Son olarak ise mevduat hesabı olan bir bankanın İnternet şubesine girerek ek kart başvurusunda bulunma şartı ile kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Bu 3 şart dahilinde bol taksitli, avantajlı alış verişi yakalaya bilirsiniz.!

"17 18 Yaş Altı Kredi Kartı Veren Bankalar (YÜKSEK LİMİTLİ)" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"17 18 Yaş Altı Kredi Kartı Veren Bankalar (YÜKSEK LİMİTLİ)" - 12 YORUM
 1. blank Musa dedi ki:

  Tecrübelerime dayanarak konuşayım hiç bir banka size öyle zank diye kredi kartı vermez zaten 18 Yaşın altındakilere İnternet bankacılığı bile yasak adam size kredi kartı mı verecek ? sigortası olan gelir belgesi olan ya da Üni öğrencisi olanlara 17 18 yaşındakilere verilebilir lakin diğer türlü verilmez öyle bir şey beklemeyin nerden biliyorsun diye soracak olursanız 18 yaşın altındayken ben çoğu banka denizbank ziraat finans kuveyt ve vakıfbanka gittiğimde bana vermediler yani tekrar söylüyorum 18 yaşın altındakilere internet bankacılığı bile yasak yasa bu 🙂 arkadaş yukarda yazmış ama tamamen fasa fiso onu diyeyim yani baya baya uydurmuş

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Engin tecrübelerinizi bizim ile paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Lakin, daha önceleri gelir belgesiz olarak da kredi verilmiyordu ama şimdi veriliyor, bu konu hakkında da düşüncelerinizi bizim ile paylaşır mısınız?

 2. blank Ali Soya dedi ki:

  Ben şehirimde mümkün olan bütün bankalara gittim böyle birşey kesinlikle olmuyor yaş 18 olmadığı için kesinlikle kart başvurusunda bulunamadım
  Bu makeleye inanıpta kart başvurusu yapmaya gitmeyin.

 3. blank Cüneyt dedi ki:

  İhtiyacım çok

KOSGEBKredi.net