KOSGEB Kredi

15 Sn’de Senetle Para Veren Yerler (Komisyonsuz 2020)15 Sn’de Senetle Para Veren Yerler (Komisyonsuz 2020)

Senet üzerinden kredi bulmak isteyenlerin en dikkat etmesi gereken hiç şüphesiz işlemlerin komisyonsuz bir şekilde ilerlemesidir. Geçtiğimiz seneler de yapılan bir çok hata sektöre kara bir leke düşürdüğü için 2020 da artık senet üzerinden 60 aya kadar 30.000 ile 45.000 arasında kredi veren firmalar müşterilerinden komisyon talep etmemektedir. Dosya parası adı altında kapıda ödeme yöntemi ile ortalama 700 lira alınan komisyon ücreti başvuru yapılan krediden peşin olarak kesinti uygulanarak başvuru sahibine tahsis edilmektedir. Doğru olana da bu değil mi?

Borç Para Veren Hayırseverler Var Mıdır?

Biliyoruz ki bu makalemizi okuyorsanız bankalar tarafından takibe alınmış ekonomik anlamda çok zor durumdasınız. Borçlarınızı (ev kirası, ödenmesi gereken kredi kartları gibi) kapatmak için size canlı nakit para lazımsa bunu bankalardan sonra nasıl temin edeceğinizi en ayrıntılı bir şekilde anlatarak sizlerin bu sıkıntınıza çözüm bulmaya çalışacağız. Benim de çevremde bir çok kişinin yapmış olduğu bu yöntemler ile firma ve şirketlerden borç para alabilir yada bozdurma dediğimiz yöntemler ile yapacağınız bir kaç işlem sonrasında elinize nakit para geçebilir. Borç para veren hayırsever arkadaşlarımız var ise de lütfen bu yöntemleri bahsetmeden önce bizlere irtibat numaralarını yorumlarda bıraksınlar. Şimdi ilk olarak senet karşılığında bozdurma yöntemi yaparak nasıl nakit para sahibi olabiliriz ona açıklık getirmek istiyorum.

Senetle para veren yerler

Senetle para veren yerler

Borç Para Veren Kuyumculara Gerek Yok.! (Bu Yöntem Harika.!)

Borç para veren kuyumculara ulaşamayanlar, bankalardan nakit olarak para çekemeyenler çeşitli değişik yöntemler ile borç çarklarını döndürmeyi hedeflerler. Bunların en basit yolu da bizce bozdurma yöntemleridir. Bozdurma yöntemleri aslında çok basit ve hemen hemen genci ile yaşlısının rahatlık ile yapabileceği bir nakit para bulma tekniğidir. Bozdurma yöntemi için ilk olarak elinizde bir ürün olması gerekmektedir. Bu ürün hem ufak hemde değerli bir şey olması gerekmektedir. Bu ürünlere ilk olarak örnek cep telefonları, diz üstü bilgisayarlar ikincisi ise IPAD lerdir. Yaşadığınız il ister Bursa olsun ister ise İzmir mutlaka ama mutlaka senet karşılığında ürün satan bir çok firma vardır. Bugünlerde bilindik Arçelik veya Beko yada Bosch gibi köklü beyaz eşya mağazaları bile senet karşılığında ürün pazarlamaktadırlar.

Bu ürünlerden istediğinizi senet karşılığında taksitli bir şekilde alarak arzu ettiğiniz hemen hemen tüm ikinci el satan cep telefon mağazalarına satabilirsiniz. Şimdi basit bir hesaplama yapalım.

Diyelim ki senetle cep telefonu satan mağazalardan 5.000 TL değerinde bir kaç ürün aldınız. Bu ürünü muhtemelen kredi kartı ile almadığınız için değerinin üstünde alacaksınız. Şuan için bizim yaptığımız ufak bir araştırma neticesinde nakit olarak alacağınız 5.000 TL elektronik ürün size 12 vadede 5800 TL civarlarında gelecektir. 5 bin TL aldığınız ürünü bozdurur iken en fazla 400 – 500 TL civarlarında bir kayıp yaşarsınız bu da size 12 aylık bir vadede toplam olarak 5 bin TL de 1200 TL civarında bir zarar yaşatır. Bu parayı bankalardan alsaydınız ne kadar kayıp yaşardınız işte hesabı;

5 bin TL 12 ay vade aylık ödemesi %1.19 ortama faizde 456.35 TL olacaktır. Yani faizli bir şekilde 456.35*12= 5476 TL dir. 476 TL faiz + 50 TL işlem ücreti + 100 TL hayat sigortası = 626 TL bir kayba uğrayacak tınız.

İki hesaplamada ortada bankalardan kredi çekemeyenlere senetle ürün veren firmalardan bu şekilde bozdurma teknikleri ile nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Senetle Para Veren İkrazatçı Gerçekten Var mı?

Elinizde limiti yüksek bir kredi kartı varsa bununla yine bankalardan hiç muhataba girmeden nakit para çevirebilirsiniz. Bunu yine sıklık ile çalışma arkadaşlarım yapmaktadırlar. İlk yapmanız gereken herhangi bir kuyumcudan kredi kartınız ile altın satın almanızdır. Daha önceleri kuyumcular alınan altına 12 taksit yaparken devlet bu işi kuyumcuların tefeciliğe döktükleri için 4 taksite çekmiştir. Alacağınız kredi kartı limiti kadar nakit fiyatına 4 taksitli altını ister aynı kuyumcuya ister başak bir kuyumcuya bozdurmak şartı ile nakit paraya çevirebilirsiniz. Kuyumculardan senetle de aynı şekilde borç para alabilirsiniz. Yine kendilerinin belirleyeceği faiz oranları ve masraflarını kabul etmeniz durumda sizlerde rahatlık ile senet karşılığında nüfus cüzdanlarınızı getirerek kuyumculardan yada ikrazatcılar dan borç para alabilirsiniz. Bu tür borç veren veya alacak olanlar başvurularını sitemizden yapabilirler.

İkrazat nedir? İkrazat yasal bir şirket olup hazine bakanı onayı alınması şartı ile sağlanmaktadır. İkrazat firmalarından borç para alacağınız zaman lütfen firmanın belgelerini sorgulayın. Ülkemizde yasal olarak borç para veren bu firmaların yanı sıra yasa dışı olarak da yapanlar (tefeci) bulunmaktadırlar.

İkrazat sözlük anlamı nedir? İkrazat kelimesi Arapçadan gelmiş bir kelimedir. Türkçe karşılığı ise borç veya ödünç para veren kişi denilmektedir.

Senetle Para Veren İkrazat Adresleri, Telefon Numaraları

Senetle-para-veren-yerler-hesaplama

İstanbul da senetle borç para veren bir kaç ikrazat firmaların adreslerini ve iletişim bilgilerini sizler ile paylaşacağız. Firmaların yetki belgelerini lütfen kontrol ediniz.

  • Yangın ikrazat; adres: Şehit Ahmet Sokak Mecidiyeköy iş hanı numara: 114 – Tel: 0-212-272-22-95
  • Şirinoğlu ikrazat; Tahtakale Eminönü Cağaloğlu Fatih Tel: 0-212-519-35-28

Ankara ilinde faaliyet gösteren senetle para veren yerler olarak ikrazat firmaların adresleri ise aşağıdaki gibidir.

  • Serkan ikrazat; Aşağı Dikmen Turan Güneş Bulvarı Numara: 52 Daire: 7 Çankaya / Ankara – Tel: 0-312-438-56-26

Google maps harita

Lütfen sizlere senetle kredi vereceğiz deyip de başta özel kargolar ile PTT aracılığı ile yollanan dosyalar için herhangi bir ücret ödemesi yapmayınız.! Bu durumdan ötürü bir çok arkadaşımız mağdur olmuştur. İlgili firmalar ile kesinlik ile hiç bir bağlantımız yoktur.

  • 2020 senesine damgasını vuran faturalı hatta kredi ile güvenilir bir şekilde kredinizi en aşağıya 3.000 lira en fazla ise 15.000 lira olacak bir şekilde tedarik edebilirsiniz.

Senetle Para Veren Faktoringler Hakkında Bilmeniz  Gerekenler

Senetle kredi bulmaya çıkmışsanız, bunun en büyük nedeni hiç kuşkusuz ki kara listede yada kredi notunuzun düşük olmasıdır. Özellik ile sosyal medya ve bir çok yerdeki reklamlarda senetle para veren faktoringler hakkında çeşitli haber yer almaktadır. Ama emin olun bunların hiç biri doğru değildir. Evet, faktoring firmaları senetlerinizi nakit paraya çevirmektedir. Ancak, kesinlik ile sizlere yada herhangi bir tüccara senet karşılığında borç para vermemektedir. Bu firmaların hepsi BDDK kayıtlı lisanslı bir nevi banka görevi görmektedir. Ancak aşağıdaki faiz tablosunda da yer aldığı gibi sizlere önereceğimiz bankadan kredi notunuz düşük dahi olsa İnternet üzerinden yapılan başvurulara nakit imkanı sağlamaktadır. Üstelik tam 60 ay!

MAYIS ayında kredi notunuz düşük dahi olsa sizlere büyük bir memnuniyet ile kredi verecek olan bankamız Fibabanka dır. 12 Ay vade için sadece %1.08 faiz uygulayan bankamız 24 ay için aylık %1.15 faiz uygulamaktadır. 36 ay %1.19 ve 48 ile 60 ay vadelere ise %1.29 faiz uygulamaktadır.

Fibabanka Kredi Notu Düşüklere Düşük Faizli Kredi Veriyor!
Miktar 12 Ay 48 Ay 60 Ay
5.000 TL 451 TL 144 TL 128 TL
10.000 TL 903 TL 289 TL 257 TL
15.000 TL 1.354 TL 433 TL 385 TL
20.000 TL 1.806 TL 578 TL 514 TL
25.000 TL 2.257 TL 723 TL 642 TL
30.000 TL 2.709 TL 867 TL 771 TL

Nüfus ettiğiniz il/ilçe de Fibabanka bulunmasa dahi başvurunuzu İnternet üzerinden kolaylık ile hemen yapa bilirsiniz.

Senetle Kredi Veriyorum Diyenlerden Şu 3 Şartı Lütfen Arayın!

Size bizim üzerimizden yada herhangi bir İnternet platformu üzerinden irtibata geçen senetle kredi veriyorum diyenlerden mutlaka bazı kriterler aramalısınız. Eğer bu kriterleri aramazsanız şimdiden çok geçmiş olsun dolandırıldınız.! Bu acı tablo ile karşılaşmamak için ise bu önerilerimizi lütfen dikkate alın.

  1. Kesinlik ile size ben senetle kredi veriyorum ama ön bazı masrafları ile ön ödeme yapmanız gerekiyor diyor ise asla ödeme yapmayınız. Aksi taktirde elinizdeki 3 kuruştan’da olursunuz.
  2. Mutlaka firmanın iletim bilgilerini alınız ve şirketi yerinde inceleyiniz.
  3. Senet doldurulduğu vakit mutlaka başvuru yapacağınız rakamın sonunun çizilerek kapatılmış olmasını dikkat ediniz.

Lütfen, bizlere sormak istediklerinizi çekinmeden yorumlarda sorunuz. Gün içerisinde takım da yer alan uzaman kadromuz sizlere dönüş mutlaka yapacaktır.

"15 Sn’de Senetle Para Veren Yerler (Komisyonsuz 2020)" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"15 Sn’de Senetle Para Veren Yerler (Komisyonsuz 2020)" - 395 YORUM
  1. blank Kemal dedi ki:

    Meraba senetle nakit verme ihtimaliniz varmidir

1 59 60 61
KOSGEBKredi.net