KOSGEB Kredi

1 Saat İçinde Acil Borç Nakit Paraya Mı İhtiyacınız Var?1 Saat İçinde Acil Borç Nakit Paraya Mı İhtiyacınız Var?

Özellik ile olmadık anda çıkan ciddi sağlık nedenlerinden dolayı insanlara 1 saat gibi kısa süre içinde acil nakit paraya ihtiyaç duyma gereksinimleri ortaya çıkmaktadır. Yada evlerine icra gelen alileler genelde bu tür sıkışıklarına çare bulmak için çok sıkıştım 1 saat içinde kredi yada elden borç paraya ihtiyacım var gibi terimlerini sıklık ile kullanmaktadırlar. Peki bu kadar kısa sürede yani bugün size bu denli acil nakit para lazım olsa siz ne yapardınız?

1 Saat İçinde Acil Olarak Nakit Para Bulmanın En Sağlıklı Yolu Bankalar!

Şuan bankaların neredeyse tamamı acil kredi lazım bana diyenlere yaklaşık 1 saat içinde paralarını vermektedirler. Hele birde bu başvuruları İnternet üzerinden bankaya ait sitelerden yapılırsa emin olun sizden ne kefil nede herhangi bir evrak talep etmeyeceklerdi. Şahsen ben o şekilde aldım. 40 bin TL nakit parayı hiç bir formaliteye takılmadan 60 ay vadeler ile hemde 1 saat içinde hesabımda gördüm. Sizlerde şayet herhangi bir bankanın İnternet hizmetine ait hesaplara sahipseniz benim gibi şuan rahatlık ile 1 saat içinde nakit paranızı alabilirsiniz. Tabi bu parayı alabilmeniz için mutlaka başvuru işleminin mesai saatleri içinde yapılması gerekiyor yani 08:00 ile 17:30 arası. Peki herhangi bir bankanın İnternet şubesinden bu dediğim imkanlar ile 1 saat gibi kısa bir sürede nakit para almak için başka ne şartlara sahipsiniz. Dediğim gibi evrak istemiyor, banka sizden kefilde istemiyor, hatta ve hatta inanın herhangi bir gelir belgesi de istemiyor… Peki banka bu şartlarda size para sağlarken ne istiyor? Bir çoğunuz belki tahmin ettiniz ama tahmin edemeyenler için hemen söyleyeyim kredi notunuz arkadaşlar!! Evet, şayet kredi notunuz özellik ile 1700 civarlarında ise çok rahat bir şekilde sizlerde herhangi bir bankanın İnternet şubesi üzerinden kredi başvurunuzu sağlaya bilirsiniz.

Banka Haricinde Kısa Süre Zarfında Acil Olarak Nakit Para Nasıl Bulunur?

Şimdi gelelim diğer bir yol olan bankalar haricinde acil para bulma yöntemlerini ele almaya.. Bankalar haricinde de acil nakit para bulabilirsiniz. Bunları ben sayayım, siz hangisine karar verirseniz onu uygularsanız artık.

 1. Cep telefonu bozdurma yöntemi
 2. Kuyumculardan kredi kartı ile altın alıp tekrar bozdurma
 3. Senetle kredi veren yerler ile irtibata geçerek
 4. Varsa elinizde çek yada ödenmiş fatura bunları faktoring firmalarına hafta sonu dahil nakit paraya çevirerek
 5. Faturalı hatlara kredi veren firmalar’dan

Cep Telefonu Bozdurma Yöntemi ile Nakit Para Bulma

Acil para bulma yöntemlerinde bankadan sonra belkide en çok tercih edilen yoldur. Yine bu yöntem ile 1 saat içinde nakit para ihtiyacınızı çok fazla olmasa da karşılaya bilirsiniz. Eğer ihtiyacın 1.000 TL ile 5.000 TL arasında ise neredeyse Türkiye’de bir çok elektrik ve elektronik satan mağazalardan bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik kredi notu değeriniz düşük dahi olsa daha önce aynı mağazadan alış veriş yapmış birinin size kefil olması yeterli olacaktır. Şimdi sizlere kredi karsız 36 ay taksitle cep telefonu satan mağazalar hangileridir açıklıyorum.

 1. Türkiye’nin her ilinde en az bir ilçelerinde dahi bayiliği olan ARÇELİK BAYİLERİ
 2. Vatan Bilgisayar
 3. EVKUR
 4. Vestel
 5. BOSCH

Ve bu gibi diğer mağazalar. Belirtilen bu mağazalardan nakit ihtiyacınızı karşılayacak tutarda bir cep telefonu alıp hiç paketini açmadan neredeyse tüm cep telefonculara nakit olarak sata bilirsiniz.

Peki Kuyumculardan Nakit Para Nasıl Sağlarsınız?

Şayet kredi kartınız da limit var ise hiç cep telefonu alıp satma topuna girmeyiniz. Onun yeri daha az zarar ile herhangi bir kuyumcudan özellik ile el işçiliği az olan küçük veya büyük altın alıp tekrar bozdurmak çok daha mantıklı. Bu yolu tercih edecekler için herhangi bir kuyumcunun adını veya adresini vermeme gerek yok. Şuan tüm kuyumculardan hatta İnternet üzerinden bile rahatlık ile kredi kartınıza taksit ile altın alıp nakit para karşılığında bozdurabilirsiniz.

Benim sizlere güvenilir olarak nakit para bulmak için önereceğim yöntemler bunlar arkadaşlar. Artık siz kararınızı verip hangisi aklınıza yatıyorsa uygulaya bilirsiniz.

Bu Bankalar İnternet Üzerinden Acil Kredi Veriyor!

Biliyorum, kredi notunuz dan ötürü bankalardan kredi çekemediniz ve nakit paraya çok sıkıştığın için şuan buradasınız. Peki, şimdi sizlere bir şey soracağım kredi notunuzun düşük olmasını bildiğiniz halde bütün bankalara kredi başvurusunda bulunduğunuza emin misiniz? Şayet emin olmuş olsanız inanın ki şuan burada olmazdınız. Çünkü ben çok iyi biliyorum ki acil nakit ihtiyacınız için Türkiye Finans Katılım Bankası için başvuruda bulunmadınız!

Ekim 2020 için Türkiye Finans Katılım Bankası 0 dan 24 aya kadar %1.24 ve 36 için de %1.32 faiz uygulamaktadır. Bu oranlar ile geri ödeme hesaplama tablomuz ise şöyledir.

Türkiye Finans Katılım ACİL Kredi
Miktar 24 Ay 36 Ay 60 Ay
5.000 TL 249,27 TL 183,30 TL
9.000 TL 448,69 TL 329,94 TL
15.000 TL 747,82 TL 549,90 TL
20.000 TL 997,09 TL 733,20 TL
25.000 TL 1.246,36 TL 916,50 TL
30.0000 TL 1.495,64 TL 1.099,80 TL
35.000 TL 1.744,91 TL 1.283,10 TL
40.0000 TL 1.994,18 TL 1.466,40 TL

Türkiye’nin her ilinden ve ilçesinden Türkiye Finans Katılım Bankası acil finansman başvurusunu sadece BU FORMU doldurarak hemen başvuruda buluna bilirsiniz. (Yaklaşık olarak 3 aydır banka faiz oranlarını arttırmaktadır, bu fırsatı kaçırmayın bence..)

DİKKAT! 600 TL Yatım ile gerçekten ciddi paralar kazanmak isteyenler için Whatsapp Gurubu kurduk, işte sizlere dev yatırım ve hızlı bir şekilde para kazanma yolu, bilgi için https://chat.whatsapp.com/GpPfWeW0uCsA0fJ2qrMOrn gurubumuza dahil olun. Orada size Yasemin hanım yardımcı olacaktır.

"1 Saat İçinde Acil Borç Nakit Paraya Mı İhtiyacınız Var?" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"1 Saat İçinde Acil Borç Nakit Paraya Mı İhtiyacınız Var?" - 439 YORUM
 1. blank Nuh sarican dedi ki:

  Kiredi almak istiyorum hiç bir bochum yok ama takiben kırmızı on bin çekmek istiyorum

 2. blank fevzi durmaz dedi ki:

  100 bin lira ihtiyacım var 10 yıllık ssk emeklisiyim kredi alma durumum yok ömrümde icra vs görmedim adlı sıcılım tertemiz. gemide 3000-4500 usd aylık kazancım oluyor . gemi elektrikçisiyim. bir işe başladım vergi levham ve faturam var bu iş için harcama yapmam lazım uzun vadeli veya 1 yıl sonrası ödeme gibi para arıyorum döviz veya altın karşılıgıda borclanabilirim.

 3. blank SEMİH ERDOĞAN dedi ki:

  Benim acil nakit ihtiyaç var 15000 TL puanım 560

  1. blank SEMİH ERDOĞAN dedi ki:

   Sizlerden bı yardımcı olmanızı bekliyorum lütfen yardımcı olun bana

1 57 58 59
KOSGEBKredi.net