KOSGEB Kredi

1 Saat içinde acil borç nakit paraya mı ihtiyacınız var ?


11.04.2018
1.880
1 Saat içinde acil borç nakit paraya mı ihtiyacınız var ?

Özellik ile olmadık anda çıkan ciddi sağlık nedenlerinden dolayı insanlara 1 saat gibi kısa süre içinde acil nakit paraya ihtiyaç duyma gereksinimleri ortaya çıkmaktadır. Yada evlerine icra gelen alileler genelde bu tür sıkışıklarına çare bulmak için çok sıkıştım 1 saat içinde kredi yada elden borç paraya ihtiyacım var gibi terimlerini sıklık ile kullanmaktadırlar. Peki bu kadar kısa sürede yani bugün size bu denli acil nakit para lazım olsa siz ne yapardınız. ?

 1 Saat İçinde Acil Olarak Nakit Para Bulmanın En Sağlıklı Yolu Bankalar!

Şuan bankaların neredeyse tamamı acil kredi lazım bana diyenlere yaklaşık 1 saat içinde paralarını vermektedirler. Hele birde bu başvuruları İnternet üzerinden bankaya ait sitelerden yapılırsa emin olun sizden ne kefil nede herhangi bir evrak talep etmeyeceklerdi. Şahsen ben o şekilde aldım. 40 bin TL nakit parayı hiç bir formaliteye takılmadan 60 ay vadeler ile hemde 1 saat içinde hesabımda gördüm. Sizlerde şayet herhangi bir bankanın İnternet hizmetine ait hesaplara sahipseniz benim gibi şuan rahatlık ile 1 saat içinde nakit paranızı alabilirsiniz. Tabi bu parayı alabilmeniz için mutlaka başvuru işleminin mesai saatleri içinde yapılması gerekiyor yani 08:00 ile 17:30 arası. Peki herhangi bir bankanın İnternet şubesinden bu dediğim imkanlar ile 1 saat gibi kısa bir sürede nakit para almak için başka ne şartlara sahipsiniz. Dediğim gibi evrak istemiyor, banka sizden kefilde istemiyor, hatta ve hatta inanın herhangi bir gelir belgesi de istemiyor… Peki banka bu şartlarda size para sağlarken ne istiyor ? Bir çoğunuz belki tahmin ettiniz ama tahmin edemeyenler için hemen söyleyeyim kredi notunuz arkadaşlar !! Evet, şayet kredi notunuz özellik ile 1700 civarlarında ise çok rahat bir şekilde sizlerde herhangi bir bankanın İnternet şubesi üzerinden kredi başvurunuzu sağlaya bilirsiniz.

Banka Haricinde Kısa Süre Zarfında Acil Olarak Nakit Para Nasıl Bulunur ?

Şimdi gelelim diğer bir yol olan bankalar haricinde acil para bulma yöntemlerini ele almaya.. Bankalar haricinde de acil nakit para bulabilirsiniz. Bunları ben sayayım, siz hangisine karar verirseniz onu uygularsanız artık.

 1. Cep telefonu bozdurma yöntemi
 2. Kuyumculardan kredi kartı ile altın alıp tekrar bozdurma
 3. Senetle kredi veren yerler ile irtibata geçerek
 4. Varsa elinizde çek yada ödenmiş fatura bunları faktoring firmalarına hafta sonu dahil nakit paraya çevirerek

Cep Telefonu Bozdurma Yöntemi ile Nakit Para Bulma

Acil para bulma yöntemlerinde bankadan sonra belkide en çok tercih edilen yoldur. Yine bu yöntem ile 1 saat içinde nakit para ihtiyacınızı çok fazla olmasa da karşılaya bilirsiniz. Eğer ihtiyacın 1.000 TL ile 5.000 TL arasında ise neredeyse Türkiye’de bir çok elektrik ve elektronik satan mağazalardan bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik kredi notu değeriniz düşük dahi olsa daha önce aynı mağazadan alış veriş yapmış birinin size kefil olması yeterli olacaktır. Şimdi sizlere kredi karsız 36 ay taksitle cep telefonu satan mağazalar hangileridir açıklıyorum.

 1. Türkiye’nin her ilinde en az bir ilçelerinde dahi bayiliği olan ARÇELİK BAYİLERİ
 2. Vatan Bilgisayar
 3. EVKUR
 4. Vestel
 5. BOSCH

Ve bu gibi diğer mağazalar. Belirtilen bu mağazalardan nakit ihtiyacınızı karşılayacak tutarda bir cep telefonu alıp hiç paketini açmadan neredeyse tüm cep telefonculara nakit olarak sata bilirsiniz.

Peki Kuyumculardan Nakit Para Nasıl Sağlarsınız ?

Şayet kredi kartınız da limit var ise hiç cep telefonu alıp satma topuna girmeyiniz. Onun yeri daha az zarar ile herhangi bir kuyumcudan özellik ile el işçiliği az olan küçük veya büyük altın alıp tekrar bozdurmak çok daha mantıklı. Bu yolu tercih edecekler için herhangi bir kuyumcunun adını veya adresini vermeme gerek yok. Şuan tüm kuyumculardan hatta İnternet üzerinden bile rahatlık ile kredi kartınıza taksit ile altın alıp nakit para karşılığında bozdurabilirsiniz.

Benim sizlere güvenilir olarak nakit para bulmak için önereceğim yöntemler bunlar arkadaşlar. Artık siz kararınızı verip hangisi aklınıza yatıyorsa uygulaya bilirsiniz.

Bu bankalar İnternet üzerinden acil kredi veriyor

Tabloda yer alan bankaların tamamı İnternet üzerinden yapılan başvurular da acil nakit para imkanını sadece 2 dakika içinde sağlamaktadır. Tek yapmanız gereken içlerinden bir tanesine başvuru ‘da bulunmanız ‘dır.

 • NİSAN 2019 ay ve yılına özel CEPTETEP % 1.99 faiz oranında 60 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisinin hemen vermektedir. 20.000 TL 60 ay vadeli kullanırsanız aylık ödemeniz 573,97 TL olur.
 • ING bankası ise %1,74 faiz oranından acil nakit sağlamaktadır. 60.000 liranın 60 ay ödemesi ise 1.619,15 TL olmaktadır.

 

"1 Saat içinde acil borç nakit paraya mı ihtiyacınız var ?" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.
"1 Saat içinde acil borç nakit paraya mı ihtiyacınız var ?" - 16 YORUM
 1. Yüksel Kurtulmuş dedi ki:

  Merhaba. Ismim yuksel KURTULMUŞ. 20143637826 tc. 10 bin tl nakite ihtiyacım var. Borc olarak aylık 400 tl geri ödeyebilirim. 2012 yılında iflas ettim. 2013 yolundan beri askeri ücretle ayniisyerinde çalışmaktayım. Evim kira maaşımın dörtte birinde haciz var. Buzdolabim bozuldu bu ara ne yaptıracak param var nede yenisini alabilecek.

  Tel05314593067

  Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  Bu arada nasıl 400 tl geri ödeyebilirsiniz diye sorabilirsiniz evkur a 200 tl her ay ödüyorum bir arkadaşımdan borc aldım 6 ay daha 175 tl ödeyeceğim. Ikisini kapatınca 400 tl ödemek için sorun kalmayacak. Maaşla çalışmak çok zor. Evliyim ikiz 8 yaşında oğullarım var

 2. Ayse dedi ki:

  Acil ihtiyacim var

 3. Didem Yılmaz dedi ki:

  Engelliyim ihtiyacım var

 4. Selahattin dedi ki:

  Bende çok zor durumdayim hastanede çalışıyorum asgari ücrete yetmiyor borçlarim var kiradayim kirami bile ödiyemiyorum ne olur Allah rizasi için çocuklarim için bana yardımci olun numaram 05550317736

 5. KREDI ESSEL dedi ki:

  Maaş kredisi, kısa vadeli kişisel krediler ve uzun vadeli kişisel krediler sunuyoruz.

  1. gökhan dedi ki:

   nasıl ulasıcaz size

  2. Mücahit dedi ki:

   Bana ulasabilirmisiniz 0531 507 06 15

 6. Ismail dedi ki:

  Borç para lazım 5000 tl

 7. Canara Bank dedi ki:

  Herhangi bir mali yardıma ihtiyacınız var mı? Kişisel Krediler? Ticari Krediler? Mortgage kredileri? Tarımsal ve proje finansmanı? Kredileri% 3 faiz oranıyla veriyoruz! İletişim: canarabank121@gmail.com

 8. KREDI ESSEL dedi ki:

  İyi günler efendim
  % 2 faiz oranındaki herhangi bir kredi türüne başvurabilirsiniz.
  Ücretli Günlük Krediler, Kısa Vadeli Kişisel Krediler ve Uzun Vadeli Kişisel Krediler sunuyoruz.
  E-posta: contact.esselgroup@gmail.com

  NELER APP: +918792793265

 9. Ilhan Sivrikaya dedi ki:

  5000 diye ihtiyacım var emekliyim calisiyorum

 10. KREDI ESSEL dedi ki:

  Ücretli Günlük Krediler, Kısa Vadeli Kişisel Krediler ve Uzun Vadeli Kişisel Krediler sunuyoruz.
  E-posta: contact.esselgroup@gmail.com
  NELER APP: +918792793265

 11. Çiçek dedi ki:

  Arkadaşlar çok acil nakit paraya ihtiyacım var yalvarıyorum yardım edin geri ödemeli olmak şartıyla 3000 TL ye ihtiyacım var

 12. Merve dedi ki:

  Emekliye calisana her türlü bireysel tuketici konut araç kredi imkanı tanınır iletişim için 05444135504 whatsap numarasini kullanabilirsiniz

 13. Zeynep dedi ki:

  5bin lazim acil

 14. Ilhan Sivrikaya dedi ki:

  5000 tl ye ihtiyacım var emekliyum calisiyorum

KOSGEBKredi.net