KOSGEB Kredi

1 Günde 5 100 1000 TL Kazanmak İsteyenler (Fırsat Burada)1 Günde 5 100 1000 TL Kazanmak İsteyenler (Fırsat Burada)

Gelin birlikte öyle bir sistem kuralım ki siz hasta dahi olsanız o sistem bizim adımıza çalışsın ve bize günde 100 TL hatta bin lira dan başlayan rakamları kazandırsın. Evet, çok doğru duydunuz artık ayda 3 yada 5 bin TL gibi rakamlar kazanılması çok kolay. Tabi, bu başarıya kısa bir sürede erişmek için doğru işi birlikte yaparsak yakalaya bilirsiniz. Öncelik ile sizden şunu istirham ediyorum, lütfen içeriğimizi sonuna kadar dikkatli bir şekilde okuyalım. Şayet bütün anlatımlarım sonrasında hala kafanızı kurcalayan bazı sorular var ise beni lütfen çekinmeden arayınız.

Günde 5 TL Kazanmak Artık Sıradan!

Günde 5 TL kazanmak demek ayda 30 x  5 = 150 TL kazanmak anlamına gelir. Peki sizlere soruyorum şimdi ayda 150 TL kazanmak sizin hayatınıza ne gibi bir değişiklik yapacak ? Ben hemen cevap vereyim, hiç bir değişiklik yapmayacaktır. Bu neden ile benim hedefim sizlerin hayatınızda ciddi değişiklik yapmak olduğu için ben günde 5 TL kazanma konusuna hiç girmeyeceğim bile. Yeriniz de olsam sizlerin de hedeflerinizi yükseltmenizi ve günde en az 100 TL kazandıracak işlere odaklanmanızı isterim.

Günde 100 TL Kazanmak İster Misiniz?

Evet, günde 100 TL kazanmak aslında hiçte fena bir rakam değil. Ama ne yalan söyleyeyim bu rakam ayda 100  x 30 = 3.000 TL yapacağı için sadece sizin aylık olarak refah düzeyinizi yükseltecektir. Bu rakamları sizlere bahsedeceğim iş ile çok rahatlık ile kavuşabilirsiniz.! Ama bu rakam sizi bilmem ama benim için çok düşük bir rakam. Ben şayet bir iş yapacak isem ayda en az 5.000 TL (Beş Bin TL) kazanmam gerekiyor. Dikkatinizi çekerim en az diyorum.! Yani, benim hedefim en az ayda 10.000 TL (On Bin TL) olmalı ki ben hem rahat bir hayat yaşayım hemde hayalini kurmuş olduğum ev yada arabamı alayım. Sizlerde bana katılıyor musunuz.? Şayet katılıyorum diyorsanız hadi devam edelim. Bakalım ne iş yaparsak ayda en az 5 ile 10 Bin TL kazanabiliriz.

Ayda 3, 5 ve 10 Bin TL Kazanmak!

Biliyorum korkularınız ve endişeleriniz var. İnternet üzerinden bir çok dolandırıcılıklar ne yazık ki ülkemizde sıklık ile yaşanmaktadır. Ben sizin bu korkularınızı yeneceğiniz arkadaşlar. Peki bu korkularınızı yenerek sizlere nasıl doğru yolu göstere bilirim? Bu aslına bakılır ise ayda 3 bin lira dan başlayıp 5 bin ile 10 bin lira kazanmak isteyenler için oldukça kolay. Ben bunu daha önce sıfır risksiz olarak 750 TL ile nasıl zengin olunur da açıklamıştım. Ama, şimdi bir kez daha kanıtları ile açıklamak istiyorum. Şimdi gelin bir düşünelim ve kendimize bir şunu soralım ” ÇOK PARA KAZANMAK İÇİN NE YAPMAMIZ GEREKİYOR! ” Ben sizlere cevap vereyim.

 1. Öncelik ile ortada GÜVENİLİR DOĞRU bir iş olması gerekmektedir.
 2. Bu iş için ise ufakta olsa bir yatırım yapıp, doğru bir şekilde çalışmamız gerekmektedir.

Doğru mu ? Evet, doğru diyorsanız sizlere harika bir kazancı olan bir işten bahsetmek istiyorum. Bu iş öyle bir iş imkanı olsun ki;

✔ Güvenilir.!

✔ Bütün firmalardan çok daha ayrıcalıklı

✔ Getirisi bizim hayallerimizi gerçekleştirmesi gerekir.

Bütün firmalardan çok daha ayrıcalıklı

Şimdi sırası ile gelelim bu 3 özelliği gerçekten çalışacağımız firma bizlere sağlıyor mu?

Çalışacağımız Firma Ne Kadar Güvenilir?

Güvenilir denildiği zaman aklınıza hangi cevabı almak gelir.? Benim aklıma kaç senedir sektörde olduğu ve büyüklüğü gelmektedir. Şayet sizin aklınıza’da bu sorular geliyor ise işte sizlere sadece tek bir video ile bu sorunun cevabı. Lütfen videomuzu izleyelim.!

 Videoyu direk burada koyardım ama güveninizi kazanmak için bağlantı linkini koyuyorum. Lütfen videonun yer aldığı İnternet sitesinin ismine bakalım. Video izlemek bu bağlantıyı kullanalım.

Sizinde video izlediğiniz gibi firma dünya ekonomisi listesinde ilk sırada yer alan Çin de kurulmuş olan ve yaklaşık olarak 25 senedir faaliyet gösteren bir firma arkadaşlar. Bu video ile ne kadar güvenilir bir firma olduğunu sizlere kanıtladığımı düşünüyorum. Şayet güvenilirlik konusunda hem fikir isek, artık diğer kriterlerin var olup olmadığına geçebiliriz.

Bütün Firmalardan Çok Farklı! İşte Dev Farkları!

Bir firmanın başarılı olmasının en büyük şartı ürünlerinin rakipsiz olması öyle değil mi? Bunda hem fikir isek o zaman doğru firmanın bu konuda olduğunu sizlere göstermemiz yeterli olacak sanırım. Yine firmaya ait ben sadece içlerinden bir tanesinin videosunu sizlere göstereceğim. Diğer ürünleri ise inanın ki bu ürün kadar kaliteli ve rakipsiz. Şimdi firmaya ait bir ürüne ait bir videoyu bir izleyelim önce isterseniz.

Ürün her evde tüketimi olan bir ürün. Kesinlik ile bu özelliklerinin yanı sıra aşağıdaki video’da yer alan negatif iyon bandı ile kadınlara muazzam bir enerji veriyor. Böylece günün her anının mükemmel bir şekilde geçirmelerini sağlıyor.

Yine altını çizerek belirtiyorum. Firmaya ait ürünlerden sadece bu bir tanesi diğer ürünleri de en az bu ürün kadar çok kaliteli ve etkili. Şimdi;

 1. Güvenilir doğru firmamızı bulduk.
 2. Bütün firmalardan çok daha ayrıcalığa sahip doğru ürünü de bulduk.

Peki sıraya ne kaldı? Hem söyleyeyim ayda bu firma ile bu ürün guruplarından nasıl en az 5 Bin TL ile 10 Bin TL kazanabiliriz.. ?

Günlük Para Kazanma (2000 TL Kazanmak)

İlk başlarda kabul ediyorum günlük 2.000 TL kazanamayacaksınız. Ama takımızı kurar ve bizimde desteğimi alır iseniz bu rakama ulaşabilirsiniz. Peki bu nasıl olacak. Hemen kısaca bunu sizlere anlatacağım. Daha sonra ise aklınıza takılan sorular var ise sizlere telefon numaranı vereceğim. Telefonda hatta ulaşım zorluğumuz yok ise sizin yanınıza gelerek hatta bu bahsi geçen işimiz için açmış olduğum ofis dairemde sizleri ağırlayabilirim. Ofis dairem demişken hemen iş yerimize ait resimlerimizi ve adresini sizler ile paylaşalım.

👉 Bu google harita  adresi arkadaşlar

Vallahi diyorsanız bu resim sağdan soldan buluntu adresi yazdım çıkar gelirsin arkadaş 🙂 Yada 0-532-707-48-52 numaramdan görüntü ararsın sana görüntülü olarak gösteririm. 🙂 Daha ne yapayım.

Şimdi gelelim kazanç planına. Bakalım gerçekten bu işte ayda en az 5 bin TL kazanılıyor mu? Ama, ilk olarak şunu belirtmek istiyorum işe dahil olmak için ilk olarak 750 TL civarında bir ürün satın almanız gerekiyor. Bu ürünü satın aldıktan sonra artık firmanın bir çalışanı oluyorsunuz. Ürünler kesinlik ile her bayanın hatta insanın tüketebileceği ürün guruplarından oluşuyor. Bu ürünlerden bir tanesine örnek verdim. Şayet bunu yapar ve aynı şekilde en kötü ihtimal ile 2 kişilik bir takım kurar iseniz bakın aylık kazancınız ne oluyor.

Gördüğünüz gibi şayet ilk ayınızda 2 arkadaşınıza bu işe dahil ederseniz aylık toplam net olarak 104 TL kazanırsınız. Peki bu senaryo aynı şekilde 12 ay boyunca giderse ne olur ? İşte cevabı..

Hesap ortada arkadaşlar. Yalan yok dolan yok. Her şey şeffaf… Artık gerisi size kalmış.. Ya yaşadığınız hayatı yaşamaya devam ederseniz. Yada beni ararsınız beraber nasıl bir sene sonra aylık 50 bin TL kazanılır hep birlikte görürüz.

"1 Günde 5 100 1000 TL Kazanmak İsteyenler (Fırsat Burada)" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"1 Günde 5 100 1000 TL Kazanmak İsteyenler (Fırsat Burada)" - 13 YORUM
 1. blank rafail dedi ki:

  Direk kazandigim zaman hesqbimami yaticak para

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Evet, ödeme takvimi içerisinde yaracak

 2. blank Eda aydın dedi ki:

  Şuan bir yorumum yok

KOSGEBKredi.net